Архив для вересня 8, 2022

Читачі бібліотеки-філії для дітей м. Гайсин взяли участь у першому турі Міжнародного конкурсу.

«Дітям світу – сонце й мир!»

    В бібліотеці-філії для дітей м. Гайсин підведені підсумки першого туру Міжнародного конкурсу дитячої листівки «Дітям світу – сонце й мир!», який тривав у бібліотеці протягом літніх канікул.

      Конкурс організувала Національна бібліотека України для дітей разом з партнерами. Дізнатись більше »

Ми пам’ятаємо подвиг воїнів-афганців.

Ми пам’ятаємо подвиг воїнів-афганців. Парно Григорій

    Музей ветеранів війни в Афганістані продовжує публікувати дописи про воїнів -афганців, які загинули в Республіці Афганістан.

     Сьогодні опублікували матеріали про Парно Григорія Михайловича.

  Народився 30 травня 1967 року в селі Гранів, Гайсинського району Вінницької області. З 1974 року по 1984 рік навчався у Гранівській середній школі і закінчив 10 класів. З червня 1984 року по квітень 1985 року працював у колгоспі помічником комбайнера. З квітня 1985 року по вересень 1985 року навчався Гайсинській автошколі на водія. Дізнатись більше »

До Новоселівського музею гончарного мистецтва та сільського клубу знову завітали відвідувачі.

Новоселівський музей гончарного мистецтва

     7 вересня знову до села Новоселівки завітали відвідувачі – слухачі «Університету третього віку», який діє на базі відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Центру надання соціальних послуг

      Відвідали музей гончарного мистецтва (музей-садибу братів Герасименків) та Новоселівський сільський клуб. Дізнатись більше »