Архив для жовтня 5, 2022

Спортивні перемоги.

Спортивні перемоги . Гайсинська ДЮСШ
     01-02 жовтня 2022р. у місті Вінниця проходив чемпіонат Вінницької області з греко-римської боротьби серед кадетів 2006-2007 р.н.
     В змаганнях прийняли участь команди – з міста Вінниця «Динамо», «Сокіл», «Спартак», «Лідер», «Сокіл», м. Жмеринка, Гайсин, Бершадь та Могилів-Подільський. Дізнатись більше »

Всесвітній день захисту тварин у бібліотеках.

Лялькова виставва у бібліотеці-філії с. Губник

    До Всесвітнього дня тварин учасниками лялькового клубу «Росинка»в бібліотеці-філії с.Губник була підготовлена і показана лялькова вистава за сценарієм еко-казки «Що посієш, те й пожнеш» для дітей молодшого віку.

   У бібліотеці-філії с. Чечелівка була оформлена бібліотечна виставка «Наші пухнасті друзі», яка містить літературу про домашніх улюбленців та догляд за ними. Дізнатись більше »

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕЛЕНДЖ “УКРАЇНСЬКІ СВІТОЧІ. МИКОЛА ЛЕОНТОВИЧ”.

Українські світочі. Микола Леонтович
         Запрошуємо всіх бажаючих та поціновувачів українського мистецтва приєднатися до Всеукраїнського челенджу “Українські світочі. Микола Леонтович”, присвячений 145-річчю від дня народження видатного діяча музичної культури України та світу Миколи Леотовича, видатного українського композитора, хорового диригента, піаніста, педагога, збирача українського фольклору, автора широковідомих хорових обробок українських народних пісень “Щедрик”, “Дударик” та ін…