Архив для грудня, 2022

Різдвяні зустрічі волейболістів в Чечелівці.

Різдвяні зустрічі волейболістів в Чечелівці

   За традицією, спортсмени відокремленого підрозділу громадської організації ВФСТ «Колос» Гайсинської територіальної громади відзначають свято Різдва Христового турніром з волейболу серед чоловічих команд, який проводиться в селі Чечелівка і має назву «Різдвяні зустрічі». Дізнатись більше »

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Привітання

Шановні працівники галузі культури та спорту, майстри народного мистецтва, ветерани галузі!

Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

       Рік, що минає, подарував нам, на жаль, чимало проблем і тривог. Дізнатись більше »

Спортсмени Гайсинської ДЮСШ та спортсмени ГО «ВБСК» взяли участь у турнірі ГО «Вінницького бадмінтоного спортивного клубу» з бадмінтону серед юнаків та дівчат.

Турнір ГО «Вінницького бадмінтоного спортивного клубу» з бадмінтону серед юнаків та дівчат.
     У м. Вінниця 28 грудня 2022 року відбулася відкрита першість ГО «Вінницького бадмінтоного спортивного клубу» з бадмінтону серед юнаків та дівчат, в якомуприймали участь спортсмени Гайсинської дитячо-юнацької спортивної школи та спортсмени ГО «ВБСК». Дізнатись більше »

Відбулася нарада працівників закладів культури.

Нарада працівників закладів культури

     Сьогодні, 28 грудня 2022 року під керівництвом начальника відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Миколи Ричкова відбулася виробнича нарада працівників закладів культури з питань підготовки та здачі річних звітів. Дізнатись більше »

Музичні перемоги учнів музичної школи.

Перемоги учнів музичної школи

      17-19 грудня в м. Київ відбувся другий Всеукраїнський багатожанровий двотуровий конкурс мистецтв «Новорічні дива».

    Учень 1 класу духового відділу Гайсинської музичної школи Тимчишин Євген (блокфлейта) отримав диплом лауреата 2 премії. Дізнатись більше »

Майстер – клас в дитячій бібліотеці «Сніжинка смішинка та сніговичок чарівничок».

Майстер – клас в дитячій бібліотеці

    Незабаром наближаються свята, на які ми всі очікували цілий рік – Новорічні свята.

   Всі мріють отримати багато подарунків, прикрасити новорічну ялинку та запалити святкові гірлянди. Звичайно, ялинку можна придбати у крамниці, але як оригінально виготовити прикраси на новорічну красуню? Дізнатись більше »

Учасники народного хореографічнічного колективу Пірует міського Будинку культури зайняли ІІ місце у конкурсі-фестивалі талантів “Місто над Бугом”.

Учасники народного хореографічнічного колективу Пірует міського Будинку культури зайняли ІІ місце у конкурсі-фестивалі талантів “Місто над Бугом”

   18 грудня 2022 року в коледжі культури та мистецтв у м. Вінниця був проведений конкурс-фестиваль талантів «Місто над Бугом».

   Учасники народного хореографічнічного колективу «Пірует» міського Будинку культури взяли активну участь у конкурсі та зайняли ІІ місце, отримали диплом та неймовірні емоції. Дізнатись більше »