Архив для січня, 2023

Із циклу “Нові імені на карті Гайсина”. Вулиця імені Ананій Волинця.

Вулиця імені Ананія Волинця
      Вулицю Зої Космодем’янської перейменовано іменем ще одного маловідомого героя Гайсинщини – Ананія Гавриловича Волинця. Хто ж такий Ананій Волинець? Який йоговклад в героїчне минуле нашого краю? Розповідаємо далі в буклеті «Вулиця Ананія Волинця» із серії «Нові імена на карті Гайсина».
       Волинець Ананій Гаврилович – організатор повстанського руху на Поділлі в 1918-1920 рр., член Української партії соціалістів-революціонерів (1917) та Української народної партії (1923-1927). Дізнатись більше »

Здобутки гайсинчан на Чемпіонаті Вінницької обл. з боротьби греко-римської.

Чемпіонаті Вінницької обл. з боротьби греко-римської.

       28 січня у місті Вінниця пройшов Чемпіонат Вінницької області з греко-римської боротьби серед кадетів 2006-2008 років народження, в якому приймали участь вихованці Гайсинської дитячо юнацької спортивної школи.

        В змаганнях прийняли участь 120 учасників з м. Бершадь, м. Жмеренка, м. Могилів-Подільський, м. Вінниці спортивні клуби (Лідер, Сокіл, Динамо) та Інваспорт. Дізнатись більше »

В центральній бібліотеці відбувся майстер-клас “Янгол-охоронець”.

Майстер-клас “Янгол-охоронець"

          В читальному залі центральної бібліотеки організовано та проведено майстер-клас «Янгол – охоронець» , на якій завітали учні 3-А класу ЗЗСО №4 на чолі з класним керівником Наталією Романь.

    Своїм досвідом ділилася з дітками Марія Долматова ,викладач дитячої художньої школи м. Енергодар Запоріжської області, яка зараз проживає в нашому місті із великим задоволенням сьогодні провела для наших маленьких гайсинчан мастер- клас. Дізнатись більше »

В бібліотеках Гайсинської ЦБС вшанували пам’ять Героїв Крут.

День пам`яті Героїв Крут
     Однією з найбільш трагічних, але й значущих подій Української революції 1917 – 1921 років була битва під Крутами.
       29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. Дізнатись більше »

До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту в бібліотечних закладах були проведені заходи.

День пам`яті Героїв Крут

     Щороку, 27 січня Україна разом з усією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту – мільйонів єврейських жінок, чоловіків і дітей, які загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни.

       Лише на українських землях їх кількість сягає моторошного числа – близько 1,5 мільйона осіб. Це не статистика: за нею стоять долі людей, зі своїми турботами, мріями, любов’ю і вірою. Дізнатись більше »

Гайсинські футболісти зайняли ІІІ місце на Чемпіонаті з футболу серед юнаків 2006-2007.

Гайсинські футболісти

     25-28 січня 2023р. у м. Вінниці на штучному полі 35 школи відбувся відкритий Чемпіонат з футболу серед юнаків 2006-2007 р.н., присвячений пам’яті О.С. Серьогіна.

    В якому прийняли участь команди з «ВО ДЮСШ «Нива» 2006, ДЮСШ Гайсин, ДЮСШ Жмеринка, ДЮСШ Новодністровськ, «ВО ДЮСШ «Нива»-2007, ДЮСШ Бердичів, ДЮСШ Літин, «ВО ДЮСШ «Нива-Мрія». Дізнатись більше »

В Гайсині вшанували пам`ять Героїв Крут.

Вшанування пам`яті Героїв Крут
     Бій під Крутами був успішним для оборонців української державності — наказ командування було виконано, стрімкий наступ ворога було зупинено і здійснено організований відступ, руйнуючи за собою колії й мости.
      День пам’яті Героїв Крут став для українців символом героїзму і самопожертви молоді в боротьбі за незалежність свого народу. Дізнатись більше »