Архив для січня 23, 2023

Гайсинська центральна бібліотека продовжує цикл інформаційних буклетів Нові імена на карті Гайсина.

Вулиця Якова Гандзюка

       Гайсинська центральна бібліотека продовжує цикл інформаційних буклетів «Нові імена на карті Гайсина».

   Рішенням 37 сесії Гайсинської міської ради 8 скликання вулицю Комарова перейменовано на вулицю Якова Гандзюка. Хто ж такий Яків Гандзюк? Дізнатись більше »

День Соборності в бібліотеках громади.

Книжкова виставка до Дян Соборності

    День Соборності України – державне свято, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.

     З метою належного відзначення Дня Соборності України, забезпечення національної єдності та громадянської злагоди, виховання у громадян патріотизму та гордості за героїчне минуле та сьогодення українського народу, до знаменної події в бібліотеках громади були організовані книжкові виставки, виставки-панорами, експозиції книг. Дізнатись більше »

Директор музею гончарного мистецтва Тетяна Шпак завітала на гурток “Співуча глина” до місцевої школи.

Кімната-музей Фросини Міщенко

   Директор музею гончарного мистецтва(музею-садиби братів Герасименків) Тетяна Шпак в новому році відразу після закінчення канікул завітала до місцевої школи в с. Бубнівка.

   Тетяна Іванівна зустрілася із педагогічним колективом та учнями школи. Вона в кімнаті- музеї Міщенко Фросини Іванівни провела цікаву та пізнавальну екскурсію. Дізнатись більше »

Вихованці Гайсинської ДЮСШ взяли участь у турнірі з футболу.

Вихованці Гайсинської ДЮСШ взяли участь у турнірі з футболу

     22 січня 2023 року в м. Ладижин був проведений турнір з футболу, в якому прийняли участь команди з м. Гайсин, м. Ладижин та с. Четвертинівка. Вихованці Гайсинської ДЮСШ 2013-2014 р.н. вперше приймали участь в турнірі.

   Ігри проходили у великому залі наші спортсмени проявили себе доволі вправними та підготовленими технічно. Зігравши з Четвертинівкою 3:1, а потім з Ладижином 7:7 – розділили 1-2 місце з Ладижином. Дізнатись більше »