Архив для липня 10, 2023

Турнір з міні-футболу серед ветеранів пам’яті Артура Горбатюка.

Турнір з міні-футболу серед ветеранів пам’яті Артура Горбатюка.

      Герої не вмирають. Вони живі допоки залишається пам’ять про них. Пам’ять рідних, друзів, земляків, колег, товаришів по спільних захопленнях в мирний час.

        І ось таку данину пам’яті було віддано в минулу суботу Артуру Горбатюку. Артур народився в м. Гайсин в 1994 році Жив, навчався, працював і займався футболом в м. Київ, в «Динамо» та «Арсеналі». Дізнатись більше »

До музею гончарного мистецтва завітали відвідувачі.

Арт-терапевтичний захід для жінок зі статусом ВПО, які проживають у Гайсинській ОТГ.

    09 липня відбувся черговий арт-терапевтичний захід для жінок зі статусом ВПО, які проживають у Гайсинській ОТГ.
    Цього разу завітали до мальовничого с. Новоселівка, що розкинулось на березі річки Сіб, лівої притоки Південного Бугу, та славиться традиціями гончарства. Дізнатись більше »

Він залишив після себе пісні.

Еміль Горовець

       10 липня 2023 року минає 100 років від дня народження нашого земляка, видатного єврейського актора, співака Еміля Яковича Горовця

     Народився Еміль Якович Горовець 10 липня 1923 року в місті Гайсині в сім’ї коваля і домогосподарки. Батьки прості люди, але з глибокою внутрішньою культурою. Мати гарно співала. Дізнатись більше »

Благодійний концерт з нагоди свята «Івана Купала».

Свято Івана Купала

    7 липня в парку культури та відпочинку відбувся благодійний концерт з нагоди свята «Івана Купала». Свято, яке об’єднало і дорослих і дітей не лише в народних традиціях, а й у благодійній справі.

    За традицією, в найкращих купальських віночках, що сплели своїми руками, юні дівчата водили хороводи, а потім пускали їх на воду. Дізнатись більше »