Архив для вересня, 2023

Екскурсії до музеїв громади.

Музей Василя Стуса

   Напередодні Дня українського козацтва в краєзнавчий музей Гайсинщини завітали учні ліцею №7 та ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 міста Гайсина.

     Музей Василя Стуса відвідали учителі ліцею №14 міста Умань. Дізнатись більше »

Відкриття меморіальної дошки пам’яті Максима Кривошапка.

Відкриття мем. дошки Кривошапку

     29 вересня 2023 року, у переддень дня народження Захисника, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки в пам’ять про випускника Кунянської школи, героя, який загинув під час бойових дій на Луганщині– Максима Віталійовича Кривошапка.

   Меморіальна дошка встановлена на фасаді Кунянської середньої загальноосвітньої школи, де навчався Максим Анатолійович. Дізнатись більше »

Обласний семінар “Охорона нематеріальної культурної спадщини на рівні громад у Вінницькій області”.

Обласний семінар "Охорона нематеріальної культурної спадщини на рівні громад у Вінницькій області".

    28 вересня спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Тамара Франчук взяла участь в обласному семінарі “Охорона нематеріальної культурної спадщини на рівні громад у Вінницькій області”.

   Учасники семінару мали можливість поспілкуватися з головою експертної ради з охорони НКС при Міністерстві культури та інфомаційної політики України, заступником директора ГО ” Центр розвитку “Демократія через культуру” Валентиною Дем’ян. Дізнатись більше »

Патріотично-виховний захід «Поділимось теплом сердець» відбувся в музеї АТО.

Музей АТО

      29 вересня, з нагоди Дня захисників і захисниць України, який відзначатимемо 1 жовтня, в Парку Слави та Памʼяті м. Гайсин відбувся патріотично-виховний захід «Поділимось теплом сердець».

      Участь у тематичній зустрічі взяли юні патріоти – учні ЗЗСО І-ІІІ ст. №4 та №6 м. Гайсин, які в рамках заходу здійснили покладання квітів до Стели памʼяті героїв російсько-української війни, відвідали музей АТО м. Гайсин. Дізнатись більше »

Привітання з Всеукраїнським днем бібліотек.

Всеукраїнський день бібліотек

Шановні бібліотечні працівники, ветерани бібліотечної галузі! 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

      30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури. Дізнатись більше »

Бабин Яр – місце трагічних подій.

384735046_259029793791705_3626864686036390961_n

      Бабин Яр – одне з найвідоміших пам’ятних місць, пов’язаних із людською трагедією.

    У роки Другої світової війни це місце нацистського геноциду. Тут починаючи з 29 вересня 1941 року і до жовтня 1943 року гітлеровські окупаційні власті знищили понад 100 тис осіб різних національностей. Дізнатись більше »

До музею АТО м. Гайсин завітали учні 3-Б класу ЗЗСО І-ІІІ ст. №4.

Учні 3-Б класу ЗЗСО І-ІІІ ст. №4 відвідали музей АТО.

      28 вересня учні відвідали музей разом із класним керівником Ольгою Сергіївною Прикметою.

     Ще одна цікава та пізнавальна подорож сторінками історії, у якій переплелися мужність, сила, боротьба, єдність та незламна віра в перемогу! Дізнатись більше »