Архив для листопада 22, 2023

У бібліотеках громади відбулися заходи до Дня Гідності та Свободи.

2

     21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Цей день -символ боротьби і перемоги, символ еднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу.

     Революція гідності повернула людям віру у цінності свободи, гідності та самопожертви, а також кинула виклик диктаторству, подвійним стандартам, корупції. Дізнатись більше »

Успішні вихідні гайсинських «колосівців».

7
      Минулими вихідними спортсмени ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ (голова – Охріменко Ю.М.) взяли участь одразу в двох обласних спортивних заходах у м. Вінниці: чемпіонаті області зі спортивного орієнтування та Кубку області з армрестлінгу.
      Перший з них проходив 17 – 18 листопада в лісових масивах на околицях міста і зібрав найбільшу за останні роки кількість учасників – 277. Дізнатись більше »

У Гайсині у День Гідності та Свободи вшанували пам`ять Небесної Сотні.

3

     Щороку 21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи, вшановуючи громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Дізнатись більше »