Архив для лютого, 2024

У бібліотеках відзначили 153 – ю річницю від дня народження Лесі Українки.

аві

     Леся Українка – це не лише ім’я, це символ сили, вольності та любові до рідного краю. Її слова віддзеркалюють духовність, віру і непохитну волю українського народу.

      Її поезії та драми не лише розчулюють, але й надихають нас бути кращими, досліджувати світ і прагнути до нових вершин. Дізнатись більше »

До Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

2
      26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, що був встановлений 2020 року Указом Президента України № 58 на вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі. Дізнатись більше »

Наші волейболістки зайняли бронзове місце на першості обласної дитячої ліги.

авававав

      24-25 лютого 2024 року у м. Вінниця відбулась першість обласної дитячої ліги з волейболу серед дівчат 2008 р.н.

     Команда Гайсинської ДЮСШ була представлена збірним складом дівчат 2008-2011 р.н. В змаганнях взяли участь 11 команд,які були розподілені на три підгрупи. Дізнатись більше »

Слайд-презентація “Зачарована Поділлям”.

апві
        25 лютого день народження Лесі Українки, відомої української поетеси, збирачки народного фольклору.
      Життя і творчість геніальної поетеси, доньки українськогонароду Лесі Українки, а також її родини, нерозривним, тісним чином пов’язані з Поділлям. Дізнатись більше »

Учні місцевих шкіл відвідали музей АТО.

га
        Напередодні другої річниці повномасштабного вторгнення та 10-річчя російської агресії музей відвідали учні 7-В класу ЗЗСО І-ІІІ № 4 (класний керівник Загурська Світлана Василівна) та учні 1-Б класу ліцею №7 (класний кертівник Рибаченко Галина Григорівна).
      На початку екскурсії хвилиною мовчання згадали всіх Героїв, які віддали свої життя за вільне майбутнє України. Дізнатись більше »

Приємна новина – нові книги у бібліотеках громади!

2іфіф

          До Гайсинської ЦБС надійшли нові книги від Українського інституту книги. Це україномовні видання сучасних авторів: художні твори, твори для дітей та юнацтва різних вікових категорій, науково – популярна література. Дізнатись більше »

Учні 7 -А класу ліцею №7 відвідали музей ветеранів війни в Афганістані.

олп

        Відвідувачі прослухали інформацію про афганську війну, саму країну Афганістан і розглянули запропоновані матеріали, особисті речі воїнів, які пройшли горнило афганської війни, військові карти бойових дій спецназу, різні види зброї та вибухової техніки, які використовувалися під час проведення бойових дій. Дізнатись більше »