Архив для квітня, 2024

У селі Харпачка відкрили дві меморіальні дошки загиблим захисникам.

длюю

      Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях – наші ангели, наші захисники, сини і доньки України, які віддали своє життя, боронячи рідну землю.

        В останній квітневий день, 30 квітня 2024 року, у с. Харпачка на фасаді місцевої школи відкрили дві меморіальні дошки в знак шани та пам’яті про спочилих односельчан, колишніх випускників Харпацької школи Дізнатись більше »

Всеукраїнський двотуровий конкурс виконавців на духових інструментах імені Віталія Гуцала

ваіав

      26 квітня 2024 року на базі Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М.Д.Леонтовича відбувся Всеукраїнський двотуровий конкурс виконавців на духових інструментах імені Віталія Гуцала.

      Наші учні прийняли активну участь у конкурсі та здобули перемоги! Дізнатись більше »

СУМУЄМО, ПАМ`ЯТАЄМО, СПІВЧУВАЄМО!

им

           Родина працівників культури та спорту в глибокій жалобі з приводу непоправної втрати – передчасної смерті нашої колеги, економіста з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності централізованої бухгалтерії відділу культури, молоді та спорту Урядник Валентини Леонідівни. Дізнатись більше »

До музею АТО завітали учні Кунянської школи.

пекп

     Сьогодні, 30 квітня музей  відвідали учні 11 класу ЗЗСО І-ІІІ ст. села Куна.

   На початку екскурсії учні та педагоги хвилиною мовчання згадали всіх Героїв, які віддали свої життя за вільне майбутнє України. Школярі подумки подякували кожному, хто боронить нашу країну від російських окупантів. Дізнатись більше »

Народознавча мандрівка «У віночку з первоцвіту уклонивсь Великдень світу».

Народознавча мандрівка «У віночку з первоцвіту уклонивсь Великдень світу».

      Зануритись в атмосферу Великодня, наблизитись до естетики величного весняного свята, дізнатись про традиції святкування свята, спробували вихованці старших груп ДНЗ № 4 м. Гайсин, під час народознавчої мандрівки «У віночку з первоцвіту уклонивсь Великдень світу», який відбувся у нашій книгозбірні. Дізнатись більше »

Ювілейна виставка Юрія Дяченка “Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою України”.

Вечір-концерт фортепіанної музики.,

  26 квітня виповнюється 70 років одному з кращих подільських майстрів дереворізьблення, заслуженого майстра народної творчості Юрію Дяченко.

    За сорок років плідної діяльності Юрій Олександрович пройшов складний шлях від різьбяра-виконавця Дізнатись більше »

До міського краєзнавчого музею Гайсинщини та музею АТО завітали учні шкіл міста.

Музей АТО м. Гайсин

      В музеї АТО м. Гайсин були проведені дві екскурсії для учнів 11 класів ліцею №7. Юнаки відвідали музей разом з вчителем захисту України Береговим Миколою Сергійовичем.

      Хлопці більше дізнались про боротьбу наших мужніх воїнів з російськими окупантами, а також розглянули зразки зброї, боєприпасів, колекцію шевронів та моделі військової техніки. Дізнатись більше »