Усе бере від Матері початок …
Матуся наша – ангел на землі!
У ці травневі дні, коли прокидається від зимового сну матінка – природа, коли дзвенить у ніжній блакиті спів жайворонка, коли теплий, лагідний весняний вітерець ледь – ледь коливає шатро чаруючої зелені кущів та дерев, коли зацвітають перші квіти, приходить до нас прекрасне свято, свято народження життя, свято утвердження життя – Свято Матері.
В цьому році одне з найсвятіших свят – День Матері в Україні припадає на 8 травня.
Багато хто може сказати, що на даний час не до святкувань. Але це не так. Адже, як ніколи цей день потребує відзначення.
Сьогоднішні матері у важкий для України час заслуговують на повагу та пошанування.
Берегинею кожного роду, кожної сім’ї є мудра Жінка – матір. Для кожного з нас саме її образ є найріднішим, найближчим, найдобрішим, найдорожчим ! А наша любов до Матері – безмежна та вічна!
В закладах культури громади пройшли цикли зворушливих, хвилюючих, цікавих заходів до Дня Матері.
Матері ростили Героїв і геніїв, матері дарували свою любов родині. Велике материнське серце прагне відігріти весь світ. Скільки пісень, віршів, інших творів мистецтва присвячено матері!
Працівники міського Будинку культури привітали усіх матерів зі святом та подарували свої музичні композиції.
https://www.facebook.com/100074138605848/videos/523108859520372/
В Новоселівському сільському клубі був проведений поетичний ранок “Мати наше – як сонечко ясне”. У виконанні дітей прозвучали віршовані рядки, присвяченій найдорожчій людині у світі – Матері.
https://www.facebook.com/groups/249247303616201/permalink/471087558098840/
Свої музичні вітання надсилали учасники художньої самодіяльності Кунянського, Ярмолинецького та Губницького Будинків культури.
Однак, ось уже 8 років, багато матерів нашої країни це свято зустрічають зі сльозами на очах, адже їхні сини вже ніколи не стануть на батьківський поріг та не скажуть слово «мама».
І в нашій громаді проживають такі матері. Їхні сини загинули захищаючи свободу українського народу.
1.
Працівники сільських закладів культури завітали до таких матерів подякували за їхній подвиг і велику жертву, за справжніх синів України, які віддали життя, щоб Україна була єдиною і незалежною державою.
1.
1.
1.
І хай збувається мрія Тараса про ті часи, коли:
Врага не буде супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі.
Також привітали матерів-героїнь, багатодітних матерів вручивши їм квіти та подарунки.
Великого значення приділяють бібліотечні працівники просуванню інформації про берегиню кожного роду, кожної сім’ї – мудру Жінку – Матір через проведення заходів та виставок літератури.
Працівники Гайсинської центральної бібліотеки підготували віртуальну виставку «Відомі жіночі династії України» та книжкову виставку «Все починається з мами». Також напередодні свята матері, працівники центральної бібліотеки продовжили свою роботу у форматі “Бібліотечного бульвару”. Знову завітали до міського парку відпочинку, де пропагували українську книгу та вітали перехожих жінок з наступаючим святом Днем матері!
В бібліотеці-філії для дітей м. Гайсин було презентовано віртуальну виставку книг «Матусю мила найрідніша в світі. Ти сонце щире і ясне».
Всі ці відео та презентації ви можете пеерглянути на стиорінках групи відділу культури, молоді та спорту в соціальній мережі Фейсбук.
Мати – це величезне вікно в світ. Вона допомагає малюкові зрозуміти красу, мамині уроки – на все життя.
Працівники сільських бібліотек оформили книжкові виставки «Невичерпне таїнство материнської любові» (Зятковецька бібліотека-філія), «Матусине ім`я святе» (Cтепашська бібліотека-філія), «Я матері доземно уклонюсь» (Мар`янівська бібліотека-філія), виставка-пошана «Низький уклін Вам – наші матері» (Губницька сільська бібліотека) та тематичні перегляди літератури «Матуся наша – ангел на землі» (Кисляцька бібліотека-філія), «Мати – символ добра на землі» (Бубнівська бібліотека-філія), «Мама – перше й найважливіше слово» (Мелешківська бібліотека-філія).
В бібліотеках відбулися зустрічі та святкові вітання мам, щоб кожна матуся відчула любов і доброту своїх дітей.
Для найріднішої людини маленькі користувачі бібліотек малювали малюнки в Ярмолинецькій та Губницькій бібліотеках-філіях та презентували їх на виставках «Моя мама найкраща». А потім дарували своїм матерям.
1.
В Жерденівській бібліотеці напередодні свята відбулися майстер-класи та години творчості зі створення святкових листівок та подарунків для найріднішої людини.
1.
Поетичні вітання до Дня матері надсилали члени літературного клубу «Джерельце» Мар`янівської бібліотеки. Від маленьких користувачів Жерденівської, Бубнівської, Кисляцької бібліотек пролунало багато теплих щирих віршів про мам та для мам.