Відеоекскурс музеєм АТО до Міжнародного дня музеїв.

Музей АТО

     Щорічно, 18 травня, світова культурна громадськість святкує Міжнародний день музеїв. Це професійне свято хранителів загальнолюдської культури і національних цінностей було затверджене в 1977 році за рішенням Генеральної конференції Міжнародної ради музеїв.

      Гайсинський музей АТО – перший та єдиний у своєму роді. Це історія російсько-української війни з перших уст. Творцями музею є учасники бойових дій району – люди, які пройшли війну у найкривавіший період 2014-2016 років.

      Усього в музеї близько тисячі предметів, пов’язаних з російсько-українською війною. Є зразки обмундирування та зброї, уламки снарядів, муляжі гранат, макети бойової техніки, прапори, особисті речі військових, фотографії, дитячі малюнки й листи.

   Чимало фотографій і експонатів – з бойових буднів 59 окремої мотопіхотної бригади. Чільне місце у музеї займає макет Донецького аеропорту в часи боїв за ДАП 2014 року, створений місцевим майстром, усі будівлі і позначки на якому у точності відповідають оригіналу.

     У Гайсинському музеї АТО побували делегації з США, Англії, Іспанії, Нідерландів, Фінляндії, Білорусі.

  Пропонуємо преглянути презентацію “Музей АТО м. Гайсин”, де ви зможете віртуально відвідати та  оглянути музейні експозиції. 

https://www.facebook.com/101029505371719/videos/2827131710921419

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий