Віртуальна виставка «Історія рідного краю в книгах, легендах, пам’ятках».

Історія рідного краю в книгах...
     Щорічно 28 травня в Україні відзначають Всеукраїнський День краєзнавства. Це свято започаткувала Національна спілка краєзнавців України у 2017 році. Підґрунтям для нього стала Всеукраїнська конференція з краєзнавства, що відбулася 28 травня 1925 року в Харкові.
     Того ж дня було створено Український комітет краєзнавства. Від цього дня веде свій відлік Національна спілка краєзнавців України.
    Краєзнавство – одне з головних напрямків патріотизму і йому належить виховання любові і дбайливого ставлення до рідної землі, – своєї «малої батьківщини», її історії, поваги до народних традицій і звичаїв, фольклору, любові до рідної природи.
1.
1.
1.
      Нема в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилась, землі, на якій зросла…
1.
   Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, необхідно вивчати його історію, мову, культуру.
1.
   Саме краєзнавча робота посідає важливе місце в діяльності наших бібліотек, щоб за допомогою краєзнавчих матеріалів сприяти вихованню у дітей та молоді патріотизму, національної свідомості, високої моральності.
1.
1.
1.
  Центральна бібліотека підготувала віртуальну виставку «Історія рідного краю в книгах, легендах, пам’ятках», яка познайомить вас з цікавими місцями Гайсина, з виданнями про рідний край, про відомих людей гайсинського краю.
1.
1.
1.
1.
1.
   Тож, вітаємо краєзнавців Гайсинщини зі Всеукраїнським днем краєзнавства та зичимо енергії, мотивації, натхнення для вкрай важливої нині діяльності – дослідження рідного краю, збереження історико-культурних надбань українського народу, виховання патріотизму у молодого покоління, творення історії своєї держави!
1.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий