За крок від дорослого життя! У Гайсині учні випустились з місцевої спортивної школи.

Спортивна школа випустила випускників

      26 травня в приміщені Гайсинської дитячо-юнацької спортивної школи, не зважаючи на виклики сьогодення – війну, відбулась лінійка, що символізує закінчення навчального спортивного року.

   Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в спортивному житті, перехід до наступного етапу навчання, а для наших випускників – особливо радісний і пам’ятний день, адже вони прощаються зі спортивною школою й вирушають у самостійне доросле життя.

   На лінійці були присутні директор спортивної школи Лариса Гулькіна, заступник директора з навчально – тренувальної роботи Віктор Скрипник, тренери, батьки та вихованці школи

  Привітати випускників, які не лише плідно вчились, а й здобували спортивні нагороди завітав начальник відділу культури, молоді та спорту Гайсинськорї міської ради Микола Ричков

  В 2021-2022 навчальному році з спортивної школи випустилися 18 спортсменів з різних видів спорту, які отримали залікові книжки з розрядами, свідоцтва про закінчення спортивної школи та грамоти за сумлінне ставлення до занять спортом.

 Бажаємо кожному випускнику знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави, вірити в себе, бути небайдужими, добрими та чесними людьми. 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий