Роширена нарада по підсумкам роботи закладів культури за 2016 рік

Сьогодні в залі районного Будинку культури відбулася розширена нарада працівників культури Гайсинського району. Відкрив нараду та ознайомив з порядком денним присутніх начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола Ричков.

На нараду були запрошені директори сільських Будинків культури, художні керівники, завідуючі сільськими клубами, бібліотечні працівники, працівники районного Будинку культури, працівники музеїв, педагоги дитячої музичної школи, працівники парку культури і відпочинку ім. Б.Хмельницького, працівники кіномережі. Про підсумки творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури у 2016 році та пріоритетні напрями на 2017 рік присутніх проінформував Микола Леонідович.
Методист Гайсинської централізованої бібліотечної системи Олена Бригас прозвітувала про бібліотечно-інформаційне забезпечення населення району. Про роботу Гайсинської музичної школи доповів директор Гайсинської музичної школи Микола Бондар. Також під час наради відбулося обговорення інформацій директора Кущинецького СБК Ірини Пугач, бібліотекаря Рахнянської сільської бібліотеки-філії Людмили Мойсюк та завідуювача музеєм Гната Танцюри Наталі Громової. Після дискусії головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Домбровська проінформувала щодо прийняття постанови наради відділу культури і туризму “Про підсумки творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури у 2016 році та пріоритетні напрями на 2017 рік”. По завершенню наради підсумки підвів розширеної ради відділу культури і туризму з працівниками культури району. Ричков Микола Леонідович – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації. Були відзначені Дипломами відділу культури і туризму райдержадміністрації кращі заклади культури, колективи, музеї та майстри народної творчості за підсумками роботи.
Приємно відзначити те, що працівники культури зібралися в оновленому глядацькому залі про, що неоднарозово згадував у своїй доповіді начальник відділу, завдячуючи голові Гайсинської районної державної адміністрації Уткіну Владиславу Анатолійовичу.
Підсумкова нарада працівників галузі культури за 2016 рік завершилась вітальним концертом напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру від чоловіків районного будинку культури. За українським звичаєм на фінальній пісні пригощали присутніх у залі запашним короваєм.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий