З нагоди Дня скорботи та пам`яті жертв війни в місті Гайсин відбулося покладання квітів до Обеліску Слави.

Обеліск Слави у місті Гайсин
       Щороку 22 червня, український народ схиляє голову у скорботі та вшановує світлу пам’ять наших земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.
     Неможливо забути мільйони героїв, які полягли на полі бою, в’язнів концтаборів, безвинних дітей, жінок, яких обездолила війна, забрала у багатьох найцінніше – життя.
     Для України Друга світова війна – національна трагедія, під час якої українська земля понесла надзвичайні втрати. Гіркі спогади про те лихоліття не полишають нас. Кожна родина пам’ятає, якою ціною була здобута перемога.
       Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.
     З нагоди цієї трагічної дати керівники громади, працівники структурних підрозділів міської ради, жителі міста прийшли до Обеліску Слави, щоб вшанувати героїчний подвиг захисників, що загинули у роки Другої світової війні.
     Присутні поклали квіти та вшанували хвилиною мовчання пам’ять про усіх воїнів-захисників, які віддали свої життя заради свободи та світлого майбутнього на українській землі.
1.
      Тож згадаймо у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу у тій війні.
     Сьогодні, потерпаючи від кривавої російсько-української війни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.
       Ми пам’ятаємо тих, хто так і не повернувся з війни, тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар, і тих, чиї життя були покалічені і зруйновані.
       Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим Героям!
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий