Продовжуються спортивні змагання на підтримку ЗСУ.

291569672_4981602738628180_3492776445274093951_n

       На Вінниччині продовжується серія спортивних змагань на підтримку Збройних сил України. Так, 2 липня 2022 року в м. Гайсин пройшов турнір з міні-футболу серед ветеранів 40+.

     Турнір був організований ГО «Гайсинська районна асоціація футболу» (голова – В`ячеслав Чорномаз), за підтримки Вінницької обласної асоціації футболу, відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради, Гайсинської ДЮСШ, ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ.

          Тепло та проникливо учасників змагань привітали: начальник Гайсинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Сергій Стоколос, заступник голови Гайсинської районної ради Оксана Матвієнко, заступник голови Вінницької обласної асоціації футболу Ігор Павленко.

          А опісля завирували футбольні баталії. В змаганнях взяло участь 4 команди, це ветерани з Гайсина, Іллінців, Дашева та Красносілки.

        Не дивлячись на поважний вік, учасники змагань затято боролись за перемогу.

1.

        Після проведених півфінальних та фінальних матчів перемогу в турнірі здобула команда з Іллінців. Гайсинчани вибороли третє місце.

1.

          Але не це було головним. Під час турніру його учасники, гості та вболівальники зібрали кошти в сумі 8350 грн., які були передані Гайсинському волонтерському центру.

          По закінченню ігор всіх присутніх пригостили смачним солдатським борщем.

          Наступний турнір на підтримку Збройних сил України заплановано на 9 липня в Чечелівці, куди відокремлений підрозділ громадської організації ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ запрошує чоловіків зіграти в парковий волейбол.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий