День Української Державності відзначили в бібліотечних закладах громади.

Виставка до Дня Державності. Мар`янівська бібліотека-філія.

    Майже рік тому, 24 серпня 2021 року, під час святкування 30-річниці Незалежності України було запроваджене нове свято – День Української Державності.

    Співпало це свято з історичною для українців датою – Днем Хрещення Київської Русі-України, а також днем пам’яті святого князя Володимира Великого.

       З нагоди відзначення свята у бібліотеках громади були організовані книжкові виставки «Українська державність: крізь епохи» (Центральна бібліотека).

https://www.facebook.com/ufqcbycmrf/videos/457403992582496

«Тисячолітній спадок державності» (Відділ юнацтва ЦБ),  «Живу тобою, Україно, моя велична і свята» (Бібліотека-філія с. Бондурі), «Шляхами української держави» (Бібліотека-філія с. Бубнівка), «Живу тобою, Україно, моя велична і свята» (Бібліотека-філія с. Гунча), «Українська Державність – тисячолітня історія нашого народу» (Бібліотеки – філії сіл Зятківці, Кисляк, Чечелівка), «Тисячолітній спадок державності» (Бібліотека-філія с. Карбівка), «Тернистий шлях державотворення» (Бібліотека-філія с. Лад. Хутори), «Живи та міцній, Українська Державо» (Бібліотека-філія с. Мар`янівка), «Ти прекрасна, Україно, нашого народу дім» (Бібліотека-філія с. Степашки).

     

1.

1.

1.

1.

     Також підготовлено віртуальну книжкову виставку «Українська державність. Етапи становлення» (Центральна бібліотека). На виставках представлені матеріали про історію творення української державності і її видатних творців.

 

   У читальній залі центральної бібліотеки

відбулася  віртуальна прогулянка

найбільш значимими місцями нашого міста,

а також перегляд книжкової виставки,

приуроченої до Дня Української державності,

організована для мешканців КУ «Центр надання соціальних послуг»

Гайсинської міської ради на чолі з

Юлією  Пікуновою та Тамарою  Попсуйко.

     Прийняття християнства київським князем

Володимиром стало ключовою подією

в історії Русі, заклало основи державності і

на століття визначило долю народів.

До уваги користувачі в центральній бібліотеці

представлено книжкову виставку – історію

«Хрещення Київської Русі – перша сходинка до духовності»

з якої користувачі дізнаються про історію свята,

що прославляє собою подію, що трапилася багато століть тому.

     Відділом юнацтва розгорнуто для читачів та користувачів історико – документальний дайджест «Релігійна культура України: повір’я, традиції, звичаї».

        У бібліотеці – філії для дітей м. Гайсин для користувачів – дітей презентували книжкову виставку «Українська державність: тисячолітня історія». Тут також   відбувся  історично – патріотичний візерунок: «Свята моя земля -  велична Україна», в ході якого діти прослухали цікаву та пізнавальну бесіду з історії становлення держави, під час майстер – класу виготовляли вишиванки та прапорці з паперу. На завершення заходу переглянули мультфільм «Як козаки по сіль їздили».

        Години державності «Українська державність: тисячолітня історія» та «Етапи розвитку української державності» відбулися у  бібліотеках – філіях сіл Кисляк та Крутогорб.

      У Губницькій бібліотеці організовано тематичну виставку літератури: «Історія України – шлях до Незалежності» для дітей молодшого та середнього віку.

Відбулася година ізо – терапії: «В нашім серці  – Україна!» для дітей молодшого віку. Було записано цикл відео роликів з читанням юними користувачами віршів про Україну.

1.

  Також у Чечелівській бібліотеці відбувся для дітей конкурс малюнка на тему: «Моя ненька – Україна».

Малюнки на патріотичну тему малювали діти і у філії с. Степашки, а  у бібліотеці – філії с. Ярмолинці відбулася година спілкування «Ми – спадкоємці тисячолітньої державності».

Серед учасників була присутня родина переселенців з Херсонщини.

   

 Майстер-клас з виготовлення

ангелів із соломи та

малювали малюнки-обереги

в бібліотеці с. Лад.-Хутори,

щоб потім передати їх воїнам ЗСУ.    

1. 

     Всі бібліотечні працівники міста взяли участь у мітингу на площі біля головного Державного Прапора в місті Гайсин та у покладанні квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків.

       Працівники сільських бібліотек філій відвідали могили та пам’ятники воїнів, які загинули у роки Другої світової війни та захисникам України.

     Вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні, АТО/ООС та Захисників, які загинули під час російсько-української війни.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий