Мітинг з нагоди Дня Української Державності.

В Гайсині відзначили День Української Державності

       Цього року наша країна вперше відзначає День української державності. Надзвичайно прикро, що ця визначна подія затьмарена жахливою війною, зазіханням сусідньої країни-агресорки на територіальну цілісність України, на її свободу і державність.

       Сьогодні, як і багато попередніх поколінь, українці змушені відстоювати суверенність своєї країни зі зброєю в руках.

       На площі біля головного державного прапора міста відбувся мітинг до Дня Української Державності.

     На мітингу були присутні керівники міста, громади та району, працівники структурних підрозділів міської ради, районної адміністрації та районної ради, представники організацій та громадськість міста.

      Мітинг розпочався із загальнонаціональної хвилини мовчання, яка проводиться щоденно о 9 годині 00 хвилин за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

      Життя громадян України – страшна і невимовно болісна ціна, яку платить Україна, аби зберегти свою державність і незалежність, аби повернути мир, спокій та добробут в наші оселі.

      На початку мітингу відбулося підняття прапора України.

    Перед присутніми виступили міський голова Анатолій Гук, начальник Гайсинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Сергій Стоколос, вчитель історії ЗЗСО №4 Анна Грабова.

1.

1.

    У нашому прекрасному краї квітне пісенне мистецтво, адже завдяки ньому ми живемо, радіємо і віримо у щасливий завтрашній день.

      Солісти міського Будинку культури Дарія Кучерук, Андрій Погрібняк та  Ігорь Левицький виконали чудові пісні про Україну.

1.

     Від імені всіх присутніх в знак нашої пам’яті і великої поваги до подвигу видатних державотворців борців та захисників України було покладені квіти до священних місць – Алеї Слави, пам’ятного знаку Небесні Сотні та Обеліску Слави.

     Глибока шана відважним синам і донькам України, які віддали своє життя, боронячи рідну землю. Величезна вдячність героям, які сьогодні на пекельних фронтах захищають цілісність Української держави, щирим і добрим друзям у різних країнах світу, які допомагають нашим ЗСУ.

       Кожен з нас своєю сумлінною і самовідданою працею наближає щасливий момент перемоги. Віримо, що вона вже близько, завдяки мужнім і хоробрим захисникам України, завдяки міцності волі та духу, єдності і згуртованості нашого народу, підтримці країн-партнерів.

       У цей складний час ми, нинішнє покоління української нації, як ніколи раніш, усвідомлюємо справжню цінність державності, пізнаємо вагу свободи і незалежності, відчуваємо гордість і відповідальність за свою країну, пишаємось мужністю українців.

     Хай на перекір всім ворогам гордо майорить жовто-блактиний стяг, як символ боротьби і свободи українського народу і хай здійсняться наші прагнення до вільної, незалежної держави, яка виборює це право, такою дорогою ціною.

Слава Україні!

Героям Слава!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий