Заходи бібліотечних закладів громади до Дня прапора та Дня Незалежності України.

«В моєму серці Україна» (Центральна бібліотека)

     24 серпня Україна святкувала 31 рік своєї незалежності. Саме 24 серпня 1991 року Україну було проголошено незалежною, демократичною державою, і над будинком Верховної Ради піднявся синьо – жовтий прапор.

      Історія здобуття Україною незалежності надзвичайно складна і довга і знати її – це наш обов’язок. А ще – зберегти незалежність, збудувати міцну державу – наш святий обов’язок.
З нагоди свята у всіх бібліотеках системи були організовані бібліотечні виставки з назвами: «В моєму серці Україна» (Центральна бібліотека), «Державний прапор України – святиня народу» (Відділ обслуговування юнацтва), «Моя Україна – незламна країна», «Наша мета – Україна свята», «Історичні постаті України», «Нехай у кожної людини живе любов до України!», «Незалежна і єдина наша рідна Україна!», «З Україною в серці», «Синьо – жовтий символ України», «Свята земля серпанку і калини» та інші – в сільських бібліотеках – філіях.

1.

      Експозиції презентували правові джерела, науково-популярну літературу,

що висвітлювали історію становлення та сучасність незалежної України.

1.

1

      В рамках Патріотичного тижня до Дня незалежності України, що відбувся у бібліотеці – філії для дітей м. Гайсин бібліотекарі організували книжкову виставку «Це – моя Україна, це – моя батьківщина», підготували онлайн вітання: «З Днем незалежності!». Тут також відбулися майстер – клас «Я люблю Україну!» та лялькова вистава «Як Гриць Україну рятував».

1.

   

    Цікаві заходи для користувачів – дітей були організовані бібліотекарем бібліотеки– філії с. Губник. Зокрема оформлено виставку літератури «Україна від подиху століть до сьогодення» для дітей молодшого та середнього віку.

       

     Було проведено патріотичну годину «Витоки державної символіки України» та флеш – моб «Наш стяг – це жито у полях під голубим склепінням неба». Діти виконали вітальну пісню «Діти України» та намалювали малюнки, присвячені головним державним святам. Учасники заходу читали та декламували вірші патріотичного змісту, вітаючи українців з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України. До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України бібліотекою були створені привітальні пости історико – патріотичного змісту. Записані відео ролики з читанням юними користувачами віршів про Україну представлені на сторінці бібліотеки у соціальній мережі Фейсбук.

   Відбулися година державності: «Живи та міцній, Українська державо!» в бібліотеці – філії с. Кисляк та літературний вечір: «Коли Україна за право життя з катами боролась жила і вмирала!» в бібліотеці – філії с. Харпачка.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий