Привітання з Днем фізичної культури і спорту!

З Днем фізичної культури спорту України

Шановні працівники фізичної культури і спорту, тренери-викладачіветерани галузі, спортсмени, шанувальники і уболівальники спорту!

      Щиро вітаємо Вас з Днем фізичної культури і спорту.

      Спорт уособлює в собі молодість, велич духу і мужність, а здорові духом і тілом люди складають опору суспільству, адже спорт не тільки дає здоров’я, а й загартовує характер і волю.

       Слова глибокої вдячності висловлюю ветеранам спорту, тренерам, викладачам, які присвятили себе вихованню молоді, посіяли зерна спортивних успіхів, проводять значну роботу із залученням до занять фізичною культурою і спортом учнів та студентів, чиїми перемогами ми по праву пишаємося.

      Впевнені, спорт у Гайсинській громаді й надалі буде успішно розвиватися, і стане невід’ємною частиною життя всіх наших жителів.

      Наші учні та тренери, що виборюють на змаганнях різного рівня призові місця, – гордість не тільки спортивної школи, міста, а й усієї області. Їхні високі досягнення, перемоги та рекорди – це слава та імідж Гайсинської спортивно-юнацької школи. Пишаємось вами, цінуємо вашу наполегливу щоденну працю та невпинне бажання прославляти своїми здобутками рідний край.

     Бажаємо всім щастя, миру, міцного здоров’я, спортивного довголіття,  терпіння, родинного благополуччя, невичерпного оптимізму, наполегливості, наснаги та примноження здобутків.

      Вдалих усім стартів, переможних фінішів, щирих уболівальників, життєвих і спортивних перемог!

      Нехай Ваш приклад буде поштовхом для більшого розвитку фізичної культури і спорту, взірцем для юних жителів нашого міста.  

      Ми, українці, знаємо, що таке воля, що таке свобода, що таке перемога. І сьогодні ми наближаємо її – кожен на своєму місці, і ми точно переможемо!

З повагою та найкращими побажаннями,

від працівників культури Гайсинської громади

Начальник відділу культури, молоді та спорту

 

Гайсинської міської ради,

Заслужений працівник культури України                                                                    Микола  РИЧКОВ                     

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий