Привітання з Днем рятівника!

rativnuka
             Шановні рятівники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони!
         Щиро вітаємо усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!
      Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій – людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.
     Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте ви – рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям.
       Це ви, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді, першими прибуваєте на ліквідацію завалів, руйнувань, зсувів та інших напастей.
      Дякуємо Вам за те, що на вас завжди можна покластися; за те, що, з дня на день стикаючись з бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Нагородою за цю нелегку і небезпечну працю служать суспільне визнання та повага.
     Бажаємо міцного здоров’я, мирного неба, щастя, здоров’я, добра вам і вашим родинам, подальших успіхів у професійному зростанні, людської вдячності та шани, життєвої наснаги та мирного часу!
         Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.
      Спасибі Вам за вірність обов’язку, за постійну готовність до боротьби з незваним лихом, за те, що вдень і вночі стоїте на варті безпеки нашого здоров’я.
     Ми глибоко переконані, що рятівники Гайсинщини надалі збагачуватимуть традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимуть обраній справі. Ви – надія та гордість громади та країни!
З повагою та найкращими побажаннями,
працівники культури Гайсинської громади
Начальник відділу культури,
молоді та спорту
Гайсинської міської ради,
Заслужений працівник культури України                                                                                                  Микола РИЧКОВ
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий