Спортивні змагання «З Україною в серці, з вірою в ЗСУ».

307761019_3130694460575084_658961156605803904_n
     24 – 25 вересня 2022 р. на майданчиках стадіону Гайсинської ДЮСШ та с. Чечелівка пройшли літні сільські спортивні ігри ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської територіальної громади 2022 року «З Україною в серці, з вірою в ЗСУ».
      На жаль, цьогоріч, в зв’язку з воєнним станом, в змаганнях взяла участь набагато менша кількість учасників, чим у минулі роки. Проте змагання пройшли в повному об’ємі, по всіх запланованих видах.

    А було таких видів вісім, переможцями в яких стали: в армспорті – Присяжнюк Олександр (категорія до 90 кг) та Ганай Олексій (понад 90 кг) з Куни в змаганнях чоловіків та Шек Альона (Гайсин) серед жінок; в гирьовому спорті – Присяжнюк Олександр (Куна); в змаганнях з дартсу – Присяжнюк Олександр (серед чоловіків) та Присяжнюк Анна (серед жінок ) з Куни; з настільного тенісу – гайсинчанин Остапенко Анатолій та кунянка Шевченко Каріна; з шашок – серед чоловіків Березюк Григорій (Чечелівка), серед жінок Шевченко Каріна (Куна).
    В командних видах, які проводились в Чечелівці, а саме пляжний волейбол, міні-футбол та перетягування канату перемогли господарі –чечелівчани. В пляжному волейболі – це Підрушняк Ярослав та Фролов В’ячеслав, в інших видах – збірні команди, в складі п’ятьох спортсменів.
Організатори змагань,
спортсмени та судді висловили
глибоку вдячність бійцям ЗСУ,
дякуючи щоденному подвигу
яких можливе наше
повсякденне життя та участь в таких змаганнях.
   Для кращих спортсменів «Колоса» змагання стали відбірковими перед відповідними обласними змаганнями, перші з яких (армспорт та шашки) будуть проведені вже в перший день жовтня.
   Бажаємо успіхів та перемог нашим спортсменам!
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий