У Гайсинській громаді відзначили Всеукраїнський день бібліотек.

DSC_8599

      30 вересня в Україні традиційно відзначається Всеукраїнський день бібліотек.

     Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

    З цієї нагоди у затишній залі бібліотеки-філії для дітей м. Гайсин зібралися бібліотечні працівники Гайсинської громади.

   Привітати зі святом працівників бібліотечної галузі завітав начальник відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Микола Ричков, голова профспілки працівників культури Ігор Гаврищук, спеціалісти відділу культури, молоді та спорту. Вони привітали бібліотекарів зі святом, вручили вітальну листівку та квіти, солодкі подарунки.

   

1.

   Микола Леонідович подякував за наполегливу творчу працю всім працівникам

бібліотечних установ громади, побажав бібліотекарям успіхів, натхнення і плідних

звершень в роботі, міцного здоров’я і достатку, віри, надії, любові.

     Також він висловив велику вдячність працівникам за надання волонтерської

допомоги внутрішньо переміщеним особам, воїнам ЗСУ.

     Кращих працівників галузі цього дня було нагороджено подяками відділу культури,

молоді та спорту Гайсинської міської ради.

   

    Директор Гайсинської ЦБС Наталія Обертинська теж побажала колегам міцного здоров’я,  родинного щастя та творчої наснаги у роботі. висловила вдячність за підтримку міській владі, відділу культури від усіх бібліотекарів та користувачів книгозбірень за підтримку та допомогу.

     В знак подяки та вдячності вручили запашний коровай начальнику відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Миколі Ричкову.

   Під час вітань присутні змогли переглянути мультимедійні презентації, в яких відображена щоденна клопітка робота бібліотек та бібліотекарів громади, довершили святковий настрій, який панував цього дня в стінах дитячої бібліотеки.

https://www.facebook.com/ufqcbycmrf/videos/1186318985313229

    Після вітання усі працівники бібліотек змогли посмакувати солодкими смаколиками та за чашечкою кави, чаю поспілкуватися з колегами.

    Також з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек бібліотекарі центральної бібліотеки підготували для своїх читачів відео-екскурс та запрошення до центральної бібліотеки і виставку-інсталяцію із книг різної тематики «Бібліотека – світ нових можливостей», книжкову дегустацію «Новинки – цікавинки».

     У сільських бібліотеках-філіях теж були оформлені книжкові виставки та перегляди літератури  «У тиші храму, де живуть слова» (Бібліотека-філія с. Зятківці)  «Читаємо, мріємо, гуртуємося задля Перемоги» (Бібліотека-філія с. Лад-Хутори), «Бібліотека – скарбниця духовності» (Бібліотека-філія с. Кисляк), проведено свято читача «Бібліотека – всесвіт мудрості та слова» у бібліотеці-філії с. Мар`янівка.

     1.

      Були опубліковані онлайн-привітання для своїх читачів у власних групах в соціальних мережах.

    Святкування Всеукраїнського дня бібліотек збігається з відзначенням іменин Віри, Надії, Любові. Тож бажаємо всім бібліотечним працівникам, щоб їхні серця завжди були сповнені цими високими почуттями! Хай процвітають бібліотеки!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий