Методичний день для бібліотечних працівників.

Методичний день.

       Днями у Гайсинській ЦБС відбувся методичний день для бібліотечних працівників. З основними викликами і завданнями, які стали перед бібліотеками громади в умовах військового стану, познайомила директор ЦБС Наталія Обертинська.

        Методист Олена Бригас зробила акцент на основних напрямках роботи бібліотек в умовах сьогодення: пожвавлення роботи з користувачами, організації змістовного дозвілля, використання форм нестаціонарного обслуговування, залучення до бібліотек внутрішньо переселених громадян, надання послуг з використанням Інтернет, вивчення комп’ютерної грамотності,  тощо.

       Адже зараз, як ніколи, бібліотека повинна бути життєво необхідною для жителів громади, кожного дня підтверджуючи свою значимість та необхідність.

    Завідуюча  відділом  комплектування та обробки  літератури Світлана Бондар  підвела підсумок  щодо стану  очищення фондів бібліотек системи  відповідно рекомендацій Міністерства культури та інформаційної політики України щодо актуалізації бібліотечних фондів у зв’язку зі збройною агресією російської федерації проти України. Наразі бібліотеки продовжують вилучати книжки  російських авторів з відкритого доступу.

Завідуюча відділом книгосховища Майя Король запропонувала колегам частіше звертатись до фонду відділу з метою повного задоволення запитів користувачів, а також до послуг МБА.

        Бібліограф-краєзнавець Валентина Голомовза нагадала бібліотекарям про необхідність продовжувати  краєзнавчу пошукову роботу. Бібліотекарі змогли обмінятися досвідом, поставити запитання та отримати відповіді провідних фахівців бібліотеки.

         Взяла участь у методичному дні і спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Тамара Франчук. Вона зупинилася на висвітленні інформації про роботу бібліотек у соціальних мережах, правильності публікування дописів, розміщення фото та відео. А також привітала усіх працівників з професійним святом, побажавши їм міцного здоров’я, миру та творчого натхнення.

         

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий