Юні таланти музичної школи

9mcaX5HzoQQ

1-2 квітня 2017 року в м. Вінниця відбувся 3-й Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Музичний олімп – 2017» з метою виявлення і підтримки талановитих дітей і молоді у різних видах мистецтва та творчості. Засновниками та організаторами конкурсу є Громадська організація «Єднаємо серця».

Учні Гайсинської музичної школи взяли участь та отримали перемоги.
Вітаємо переможців:
Січкар Анастасію (викладач Борова Світлана В’ячеславівна) за зайняте І місце в номінації «естрадний вокал»;
Фортепіанний дует у складі Люльки Аліни та Іванової Ліліани (викладач Козінська Оксана Василівна) за зайняте ІІ місце в номінації «інструментальна музика (фортепіано)»;
Бєлову Єлизавету, викладач Козінська Інна Василівна, за зайняте ІІІ місце в номінації «інструментальна музика (фортепіано)»;
Херсанюка Олексія (викладач Борова Світлана В’ячеславівна) за зайняте ІІІ місце в номінації «інструментальна музика (народні інструменти)».

         Паралельно в м. Житомир проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих митців музичного, театрального та образотворчого мистецтва «Хочу стати зіркою України», головним ініціатором та організатором якого є Житомирський інститут культури і мистецтв Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
Учні Гайсинської музичної школи Шуляр Оксана, Шуляр Анастасія (викладач Маруненко Ірина Михайлівна) та Проців Софія (викладач Франгова Оксана Василівна) взяли участь у конкурсі.
Переможцем конкурсу в номінації «фортепіано» стала Шуляр Оксана (І місце).

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий