Привітання з Днем Збройних Сил України.

318457563_3188956991415497_2821884786384870889_n
Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України учасники АТО та ветерани війн!
Щиросердно вітаємо Вас з Днем Збройних Сил України!  
    Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців-патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти, і цим завойовують довіру українців.
     Вже дев’ять років День Збройних Сил України відзначається в умовах війни. І тисячі солдатів і офіцерів героїчно захищають свою землю зі зброєю в руках.
     На сьогодні військова справа притаманна не тільки чоловікам, її опанували й представниці жіночої статі. Жінка на війні – сьогодні не новина. Тож цього дня привітання приймають й представниці жіноцтва, які вірно несуть службу по захисту держави.
     На жаль війна не буває без жертв, і серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.
    Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблих наших героїв і низько схиляємо голови перед їх родинами, які віддали свої життя в зонах бойових дій.
     А також дякуємо матерям, які виховали справжніх патріотів, які без остраху вдягли військову форму, і в цей час на передовій боронять нашу землю. Доземний Вам уклін та людська шана.
     Бажаємо Вам та вашим родинам миру, злагоди та родинного затишку, козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості та незламної сили волі. Нехай завжди поряд крокують оптимізм, спокій та гарний настрій.
 Слава Героям! Слава Україні!
З повагою та найкращими побажаннями,
від працівників культури Гайсинської громади
Начальник відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради,
Заслужений працівник культури України                                                                                                 Микола РИЧКОВ
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий