У День Збройних Сил України до музею АТО м. Гайсин завітало багато юних відвідувачів.

318690448_550877187053225_1428717614145183883_n

      День розпочався із зустрічі з допитливими та щирими маленькими патріотами – учнями 4-Б класу ліцею № 7 м. Гайсин (класний керівник Галина Рибаченко).

   Юні відвідувачі уважно слухали розповідь про шлях боротьби нашого народу, яка триває і сьогодні, з цікавістю розглядали експонати музею.

     

   

   Приємною несподіванкою став подарунок для музею від школярів – картина, яку намалювала харків’янка Єва Коротя. Це буде чудова пам’ять про сьогоднішню екскурсію!

     Згодом музей відвідали учні 7-Б класу ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 (класний керівник Галина Мигидюк).

  Під час екскурсії юні відвідувачі мали змогу пригадати історію нашої країни останніх років, послухати розповіді про героїв-земляків, які брали участь в Революції Гідності, а також з 2014 року захищали Україну в АТО/ООС і продовжують боронити рідну землю в повномасштабній російсько-українській війні, ознайомитися із представленими в музеї експонатами, серед яких – зразки зброї, військового спорядження, особисті речі захисників Гайсинщини, моделі військової техніки та багато іншого.

    Особливу цікавість викликали в дітей особисті речі російських військових, які дісталися нашим українським воїнам в якості трофеїв уже в період повномасштабної війни.

     Завершили екскурсію хвилиною мовчання біля Меморіальної Стели учасникам АТО на Алеї Пам’яті та Слави.

Віримо в перемогу!

Все буде Україна!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий