Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Привітання

Шановні працівники галузі культури та спорту, майстри народного мистецтва, ветерани галузі!

Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

       Рік, що минає, подарував нам, на жаль, чимало проблем і тривог.

    Але було й  багато зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, нового професійного і життєвого досвіду, який робить нас мудрішими, милосерднішими, впевненішими у своїх силах.

     Нехай неповторне чарівне сяйво Різдвяної зорі проллється промінням  щирої віри, безмежної любові, незгасної надії, щоб кожна мить буття дарувала глибинне відчуття щастя та внутрішню потребу творити добро на землі.

    Ми щирі у своїй молитві за мир на українській землі і просимо у Бога, щоб закінчилася війна, щоб зупинився розбрат і протистояння.

     У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини та рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас.

      Тож щиро зичу, аби Новий рік подарував нам ще більше сил та натхнення для втілення найзаповітніших планів та задумів. Нехай серця будуть зігріті любов’ю і теплом, а домівки повняться миром, добром, радістю та Божим благословенням. Бажаю зустріти ці чудові свята зі світлими помислами та добрими намірами.

     Нехай прийдешній рік стане щедрим на успіхи та принесе приємний смак перемоги як Україні, так і кожному з нас.

https://www.facebook.com/100074138605848/videos/1244073896179225?idorvanity=2754837971475791

З повагою та найкращими побажаннями,

Начальник відділу культури,

молоді та спорту

Гайсинської міської ради,

Заслужений працівник культури України                                                                                                Микола РИЧКОВ                     

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий