Різдвяні зустрічі волейболістів в Чечелівці.

Різдвяні зустрічі волейболістів в Чечелівці

   За традицією, спортсмени відокремленого підрозділу громадської організації ВФСТ «Колос» Гайсинської територіальної громади відзначають свято Різдва Христового турніром з волейболу серед чоловічих команд, який проводиться в селі Чечелівка і має назву «Різдвяні зустрічі».

     Ось і цьогоріч до спортивної зали Чечелівської школи завітали команди Гайсина, Куни, хазяї-чечелівчани, та, вперше, гості з Краснопільської громади – волейболісти Гранова.

    На урочистому відкритті змагань виступили голова ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ Юрій Охріменко та головний натхненник турніру – провідний фахівець організації чечелівчанин Микола Бойко. До спортсменів завітав настоятель Христовоздвиженського Храму Православної Церкви України села Чечелівка отець Максим, який пастирським благословенням та святою водою привітав волейболістів з Різдвом Христовим.

    Після цього розпочались спортивні баталії. В півфінальних іграх команда Гранова перемогла Гайсин, а команда Чечелівки виграла в волейболістів Куни з однаковим рахунком 2:0.

     Такий же рахунок був зафіксований у грі за третє місце, де команда Гайсина перемогла Куну, а також у фінальному матчі, в якому хазяї-чечелівчани перемогли команду Гранова. Якісне суддівство змагань забезпечили ветеран «Колоса» Микола Тимошенко та вчитель-переселенець з Херсонщини Василь Моніч.

   Призери змагань отримали спортивні нагороди – волейбольні м’ячі від ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ. Учасники турніру домовились і надалі продовжувати гарну традицію відзначати свята спортивними баталіями.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий