До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту в бібліотечних закладах були проведені заходи.

День пам`яті Героїв Крут

     Щороку, 27 січня Україна разом з усією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту – мільйонів єврейських жінок, чоловіків і дітей, які загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни.

       Лише на українських землях їх кількість сягає моторошного числа – близько 1,5 мільйона осіб. Це не статистика: за нею стоять долі людей, зі своїми турботами, мріями, любов’ю і вірою.

          Подібним злочинам немає виправдання і терміну дії.

      З метою вшанування світлої пам’яті мільйонів безневинно убитих людей різних національностей, більшість з яких були євреї в бібліотеках-філіях сіл були проведені історична година «Голокост лихо століття» (Бібліотека-філія с. Ярмолинці), година вшанування пам’яті «Голокост: душа горить і тане мов свіча» (Бібліотека-філія с. Кисляк), година спомин «Голокост: цього не можна забувати», (Бібліотека-філія с. Крутогорб).

      Також були організовані книжкові виставки та перегляди літератури. Зокрема виставка – нагадування «Пом’яни, Господи, народ який принесли в жертву» (Центральна бібліотека), виставка – реквієм «Голокост: історія та уроки» (Відділ юнацтва), «Трагічні уроки історії України» (Бібліотека-філія с.Чечелівка), виставка скорботи «Ніхто не забутий, ніщо не забуте…» (Бібліотека-філія с.Губник), «Пам’яті жертв Голокосту» (Бібліотека-філія с.Степашки), «На пам’ять не накладено табу» (Бібліотека-філія с.Жерденівка), «Гірка правда Голокосту» (Бібліотека-філія с. Мар`янівка).

https://www.facebook.com/100009036825893/videos/5913375145413423?idorvanity=161228972509674

     Сьогодні зникають покоління, які пережили страхіття масових знищень, жахливу трагедію людства – Голокост. Але пам’ять залишається в документальному і художньому слові.

    Ми, нове покоління, повинні берегти пам’ять про Голокост, формувати наш світогляд в умовах толерантності та належного ставлення до  загальнолюдських цінностей, щоб більше ніколи у світі не повторилася ця жахлива трагедія  в світовій історії.

     Тож пам’ятаймо минуле та шануймо пам’ять усіх жертв Геноциду!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий