Заходи бібліотек по відзначенню 152 річниці від дня народження Лесі Українки.

Леся Українка

       25 лютого в Україні відзначали 152-річницю з дня народження Лесі Українки – видатної української поетеси, перекладача, культурного діяча. 

        Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка – неперевершений поет боротьби, поет-патріот.

    Її твори надихають, додають сил та впевненості. З нагоди дня народження письменниці Лесі Українки у бібліотеках системи було організовано ряд книжкових виставок, публікацій, де були представлені творчі доробки поетеси, матеріали про її життя і творчість, про родину Косачів.

         Такі, як «Боролася, щоб жити. Жила, щоб творити»  (бібліотека – філія с. Мелешків),  «Леся Українка – поетична квітка України» (бібліотека – філія с. Губник), «І квітнуть мрії поетеси» (бібліотека – філія с. Чечелівка), «Ти себе українкою звала» (бібліотека – філія с. Жерденівка), «Душа її – пісня» (бібліотека – філія с. Гунча), «Сузір`я Лесиних творів» (бібліотека – філія с. Кіблич), «Нехай мої струни лунають» (бібліотека – філія с. Бондурі), «Незгасне світло поетичної зорі» (бібліотека – філія с. Губник та бібліотека – філія с. Рахни), «Ні! Я – жива! Я вічно буду жити!»  (бібліотека – філія с. Кисляк), «Нехай мої струни лунають» (бібліотека – філія с. Лад. Хутори).

     1.

1.

    Члени клубу «Джерельце» познайомилися з творами Л. Українки з виставки «Національна гордість України  – Леся Українка» в бібліотеці – філії с. Мар`янівка.

    Вірш «Contra spem spero!» у виконанні Кості Побережного записано на ролик і представлено на сторінці бібліотеки – філії с. Степашки. Віртуальну виставку – персоналію «Ні! Я – жива! Я вічно буду жити!»  підготували працівники відділу обслуговування юнацтва, а відділу  обслуговування – віртуальну виставку «Я маю в серці те, що не вмирає».

     Про зв’язки родини Л.Українки з Поділлям було представлено у відео презентації «Красо України, Поділля!». Для юних користувачів бібліотека – філія для дітей  підготувала відео – розповідь «Лесині світанки».

https://www.facebook.com/100015207101587/videos/599083218299868

     Поетичне слово Лесі Українки – це найгостріша зброя в боротьбі за визволення нашого народу, а рівночасно, це немов євшан-зілля, що чарує своєю красою і особливим ароматом рідної України, що будять у нас найкращі почуття щирої любові до свого народу і до рідної землі.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий