До музею АТО завітали представниці міжнародної організації з міграції.

Музей АТО м. Гайсин
          Музей АТО м. Гайсин відвідали представниці міжнародної організації з міграції Тетяна Неприцька, керівник офісу у м. Вінниця, та Інга Гезалян.

   Для відвідувачів було проведено оглядову екскурсію, в ході якої вони мали можливість ознайомитись із представленими експонатами та дізнатись про історію створення музею.

    Крім того, долучились до зустрічі у стінах музею голова ГО “Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина та Гайсинського району Микола Данилюк та голова відокремленого підрозділу ГО «Всеукраїнське об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» у Гайсинському районі Лілія Кузьменко разом із активними членами об’єднань.

      У присутніх знайшлося багато спільних тем для обговорення, в результаті якого всі зійшлися на спільній думці про важливість морально-психологічної підтримки ветеранів після повернення із зони бойових дій та про необхідність проводити просвітницьку роботу в суспільстві для розуміння проблем і переживань військовослужбовців та людей, яких торкнулася війна.

     Одним із напрямків просвітницької діяльності і є робота музей АТО м. Гайсин, адже зібрані нами зразки зброї, боєприприпасів, амуніції та воєнні трофеї дають змогу хоча б частково осягнути осмислити трагедію російсько-української війни, дізнатися про побут та умови, в яких щоденно живуть наші воїни, зрозуміти масштаби жахіть, які творять окупанти…

    Наші славні ЗСУ роблять все для того, щоб вигнати російську навалу з нашої землі! А наш святий обов’язок – берегти пам’ять заради мирного та світлого майбутнього України!

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий