Спорстмен з Гайсинського району зайняв друге місце на чемпіонаті України з Макотокай карате (WKMO) у розділі «контакт куміте»

Відкритий чемпіонат України з Макотокай карате (WKMO

   20 травня 2023 року у м. Одеса на базі Одеського державного університету внутрішніх справ (ОДУВС) відбувся відкритий чемпіонат України з Макотокай карате (WKMO) у розділі «контакт куміте» серед дівчат та хлопців.

   У спортивній залі ОДУВС урочисте відкриття змагань провів командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Олексій Леонідович Неїжпапа.     Також були присутні перший проректор ОДУВС, завідуючий кафедрою фізичного виховання ОДУВС, представники Національної поліції.

         У змаганнях прийняли участь 137 учасників. У складі суддів, судив змагання і наш представник: тренер-викладач Гайсинської ДЮСШ Верзун Валерій Васильович. Серед учасників була збірна команда Вінницької області, яка за підсумками змагань посіла 2 місце.

     Окремо хочеться відмітити, що у складі збірної був спортсмен Гайсинського району Ковальчук Артем, який показав гарний результат і зайняв 2 місце.

    По завершенню чемпіонату ГО «Національна асоціація Макотокай карате України» уповноважила Валерія Верзуна, передати іменні відзнаки для голови Гайсинської територіальної громади Анатолія Гука та начальника відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Миколи Ричкова  «За дружню партнерську підтримку та плідну співпрацю на рівні суспільно-громадської діяльності і вагомий особистий вклад у національно- патріотичне виховання молоді України».

    Зі свого боку, міський голова Гук А.І. подякував ГО «Національна асоціація Макотокай карате України» за підтримку та розвиток даного виду спорту , а тренеру-викладачу та спортсмену за гідне представлення нашої громади на Всеукраїнський змаганнях.

   Начальник відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради  Микола Ричков подякував ГО «Національна асоціація Макотокай карате України», висловив вдячність тренеру – викладачу та спортсмену за гарні спортивні результати та побажав нових досягнень.

Віримо в наших спортсменів і чекаємо нових перемог!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий