В бібліотеках громади відзначили Всеукраїнський день краєзнавства.

Всеукраїнський день краєзнавства

  28 травня – Всеукраїнський день краєзнавства. Його було запроваджено з ініціативи Національної спілки краєзнавців України у 2017 році і пов’язаний цей день з 28.05.1925 роком, коли у Харкові розпочалася І Всеукраїнська конференція з краєзнавства.

      Бібліотеки – володарки безцінних книжкових багатств, берегині друкованих джерел, у яких висвітлено краєзнавчі аспекти краю.

     Бібліографом-краєзнавцем було підготовлено та опубліковано в групі бібліотеки у соціальній мережі Фейсбук відео «Гайсин: через історію в сучасність».

    У відділі юнацтва була представлена бібліотечна виставка «Мій рідний край, де серця тиха пристань». Тут експоновані художні твори письменників Вінниччини, історія рідного краю, фольклор та мистецтво.

1.

       До Дня краєзнавства у книгозбірні для дітей м. Гайсин розгорнуто книжкову виставку «Історичні рядки Гайсина», яка знайомить читачів з видатними людьми краю, пам’ятками архітектури, історією краю в цілому.

   Спонукає користувача більше читати, краєзнавчу літературу, частіше відвідувати бібліотеку, щоб бути ерудованими, знати, на якій землі живемо, і вміти розповісти про свій край.

1.

     Були оформлені виставки літератури в сільських бібліотеках – «Краєзнавство Вінниччини» (Бібліотека-філія с. Чечелівка), «Допоки шануємо традиції предків- доти ми українці» (Бібліотека-філія с. Гунча), «Будь благословенна, земле рідна» (Бібліотека-філія с. Бубнівка).

1.

       Бібліотекар бібліотеки-філії с. Губник у групі бібліотеки опублікувала допис про свого земляка, краєзнавця Івана Петровичса Ткаченка, а сама про його книгу «Сокілець…Губник» та оформила виставку однієї книги в бібліотеці. А також підготувала відео «Чарівність Губницьких краєвидів», у відео відтворено вірш Губницького поета М. Бахтинського «Давно не чув я голосу весни».

https://www.facebook.com/100017566177650/videos/236208955781197/?idorvanity=641748614331044

      Зараз важкий час для нашої країни, для українського народу, для кожного з нас. Головні бажання у всіх нас зараз – вистояти, витримати, перемогти та дожити до нашої Перемоги.

     Ворог може знищити наші музеї та бібліотеки, спалити книги та документи, але він не зможе вбити наші знання та любов до історії нашої Батьківщини, нашої України!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий