Онлайн – семінар “Практики виявлення та підтримки елементів НКС”.

Онлайн – семінар “Практики виявлення та підтримки елементів НКС

     8 червня 2023 року за ініціативи Вінницького обласного центру народної творчості відбувся онлайн-семінар з обміну досвідом роботи відповідальних за нематеріальну культурну спадщину в територіальних громадах “Практики виявлення та підтримки елементів НКС”, що проходив в онлайн форматі.

      Долучилися до семінару і спеціалісти та працівники відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради.

      Зі вступним словом виступила начальник управління культури та креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА Ольга Дернова.

        Під час онлайн-семінару директор Вінницького обласного центру народної творчості заслужений працівник культури України Тетяна Цвігун розповіла про обмін досвідом роботи та стан виявлення та подачі елементів НКС.

      Переглянули та ознайомилися з такими елементами НКС – «Традиція рогозоплетіння», «Обряд весняного квітчатого Миколи», «Купання маю», «Традиція сушіння фруктів у селі Кармалюкове» та «Традицію орнаментального розпису Барської кераміки».

1.

      Марія Моторна, провідний методист з нематеріальної культурної спадщини Вінницького обласного центру народної творчості у своїй слайд-презентації розповіла про  підготовку документації на елементи НКС та шляхи просування елементів до переліків різних рівнів.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий