В закладах культури Гайсинської громади відзначили День батька

День батька  в бібліотеці

       День батька в Україні відзначають щороку у третю неділю червня. Цього року дата святкування припадає на 18 червня.

      Для українців День батька 2023 має особливе значення, адже сьогодні багато наших тат ризикують власним життям на передовій заради світлого майбутнього своїх дітей.

       Натруджені руки батька не знають спокою, вони завжди у роботі. І не важливо чи він будує дім, чи працює біля землі, чи порається по господарству, батько завжди залишається опорою та підтримкою родини з молодості і до поважного віку. Вимогливий і суровий, впевнений і сміливий, турботливий і сильний, батько все життя – взірець для сина чи доньки.

        У важкий час випробувань для нашої України наші батьки стали в стрій для захисту української землі від ворогів і щоденно докладають всіх зусиль, виборюючи нашу Перемогу, іноді навіть ціною власного життя, вони – захисники України відстоюють право на свободу, право жити у вільній європейській державі задля майбутніх поколінь. Ви, дорогі батьки, – справжні патріоти, справжні чоловіки, захисники своєї родини і держави.

       З нагоди цього свята заклади культури Гайсинської громади підготували низку тематичних заходів.

    Працівники міського Будинку культури підготували святкову онлайн програму, відео було опубліковане в групі Будинку культури та на сайті відділу культури.

https://www.facebook.com/100074138605848/videos/3492091417707445?idorvanity=2754837971475791

    Також працівники та юні аматори сільських закладів культури в групах закладів в соціальній мережі Facebook розмістили також онлайн-вітання.  

     Працівники сільського Будинку культури та бібліотеки-філії с. Жерденівка провели творчу годину «Подарунок для любого батька».

        Дітки з радістю і захопленням виготовляли подарункові листівки, щоб привітати свого найкращого татуся зі святом.

1.

    Цілий тиждень бібліотекарі бібліотеки-філії для дітей м. Гайсин разом з відвідувачами вели розмову про татусів. Радили книги для читання, вели бесіди про батька та пропонували створити портрет своїх татусів «Мій тато найкращий». Відвідувачі, озброївшись кольоровими олівцями створювали малюнки, з захватом вели розмови про своїх батьків та брали книги для читання.

1.

1.

1.

1.

   То ж в цей пам’ятний день щиро вітаємо всіх наших батьків, дідусів, синів з Днем батька! Хай ваші дороги, шановні чоловіки, будуть світлими і щасливими, і завжди повертають до рідного дому, хай вам все вдається, хай вас люблять і поважають за вашу життєву мудрість і невтомну працю. Здоров’я всім міцного, віри і творчої наснаги, вдячності від дітей та онуків і миру нашій Україні!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий