Гайсинські орієнтувальники вчергове підкорюють Львів.

Відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного орієнтування
     24 – 25 червня було проведено відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного орієнтування. За гарною, для нас, традицією до участі в змаганнях було запрошено гайсинських орієнтувальників зі спортивного клубу ГрОТ.
    Адже треба сказати, що тільки в цьому році вони відвідали Львівщину втретє і вибороли там чимало нагород.      Цього разу команда була невеликою – всього п’ятеро спортсменів та тренер – голова ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ Юрій Охріменко, проте виступила вона напрочуд вдало. Досить сказати, що всі п’ятеро спортсменок на обох дистанціях змагань (довга – урочище «Олень» та коротка – парк «Знесіння») стали призерами змагань.
Дарина Рискальчук (група Ж-14) виборола два третіх місця, Юлія Черній (група Ж-12) – два других, Юлія Совенко (група Ж-18) – перше (коротка дистанція) та друге (довга).
1.
1.
1.
1.
1.
      Але найкраще, за гарною традицією останніх стартів, виступили найдосвідченіша – Наталія Уманець (група OPEN) та наймолодша – Катерина Борова (група Ж-12) орієнтувальниці клубу. Вони здобули впевнені перемоги на обох дистанціях змагань. Подібне вдалось, крім них, всього трьом учасникам змагань зі 145 (18 клубів з шести областей України).
1.
1.
1.
      Як завжди, наші орієнтувальники не обмежились участю в змаганнях, але й здійснили екскурсію «Легенди старого Львова», відвідали кінотеатр та ковзанку в ТРЦ King Cross Leopolis.
       З найкращими враженнями від львівських змагань, наші орієнтувальники розпочали підготовку до чемпіонату України, який пройде в середині липня в Житомирській області.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий