Конституція – оберіг нашої держави. В бібліотеках громади відбулися заходи до Дня Конституції.

До Дня Конституції

    День Конституції України святкують щорічно 28 червня, адже в цей день, 27 років назад, наша країна отримала найважливіший для кожного громадянина документ – Конституцію.

   Основний Закон Держави Україна був ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття.

    Конституція України — найголовніший державний документ, що визначає права, суверенітет та територіальну цілісність нашої країни.

  Напередодні Дня Конституції України працівники бібліотеки-філії для дітей м. Гайсин провели бесіду «Конституцію вивчаєм, знаєм, поважаєм» та організували у книгозбірні книжкову виставку «Основа життя – Конституція». На виставці представлена література та інформаційні матеріали, які познайомлять користувачів з історією конституційного творення в Україні.

1.

1.

1.

1.

1.

   В читальній залі центральної бібліотеки також оформлено книжкову виставку «Конституція – оберіг нашої держави». На ній представлені книги та інформаційні матеріали. Зокрема «Конституція України», «Основи конституційного права України», «Історія української конституції», «Історія України» та інші видання, що відображають найважливіші історичні моменти конституційного процесу на складному і довгому шляху державотворення України.

1.

      У відділі юнацтва розгорнуто для користувачів виставку – панораму «Конституція України – паспорт держави».

1.

     З метою формування у підростаючого покоління правової культури та поваги до Основного Закону держави в  сільських бібліотечних закладах громади  були оформлені книжкові виставки та перегляди літератури «Конституція компас для суспільства» (Бібліотека-філія с. Рахни), «Конституція – основний закон України» (Бібліотека-філія с. Чечелівка), «Конституція – джерело державності» (Бібліотека-філія с. Карбівка), «Конституція України – основний закон нашого життя» (Бібліотека-філія с.Кіблич), «Конституція – паспорт держави» (Бібліотека-філія с. Зятківці), «Конституція України – основний закон нашого життя» (Бібліотека-філія с. Кіблич), «З Днем Конституції України» (Бібліотека-філія с. Степашки).

1.

1.

      

     27 червня працівники Гайсинської центральної бібліотеки завітали до КУ «Центр надання соціальних послуг» Гайсинської міської ради, де провели майстер-клас по виготовленню патріотичної ляльки-оберегу.

      Під час майстер-класу бібліотекарі познайомили мешканців закладу з історією прийняття Конституції України та виготовили обереги для наших відважних захисників. Обереги будуть згодом передані воїнам. Ми пам’ятаймо про наших справжніх героїв, які несуть важку військову службу заради миру і свободи в нашій країні. Ми всі добре розуміємо, як сьогодні необхідна захисникам наша підтримка та турбота про них.

      Працівники сільської бібліотеки-філії та Будинку культури с. Жерденівки провели майстер-клас «Мотанка – оберіг нашої душі». Під час майстер-класу відбулася бесіда-діалог «Я – Українець, я маю право» під час якої пригадали з дітьми про конституційні права кожного українця.

1.

      Діти виготовляти ляльку-мотанку з особливою турботою та ретельністю, вкладаючи в неї свої найзаповітніші мрії та сподівання: добробут, злагоду для родини, мир та процвітання для нашої неньки України.

1.

1.

       В Кисляцькій бібліотеці-філії відбулась година державності «В усіх людей один закон».

     Бібліотека-філія для дітей м. Гайсин та бібліотека-філія с. Кисляк та с. Губник взяли участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі з правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих».

     В умовах війни День Конституції набуває особливого значення, адже демонструє незламність нашого народу та незалежність нашої країни.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий