Відзначення дня Європи

m3KG4YCk8Bs

Згідно Указу Президента в середині травня щорічно відзначається в Україні день Європи. Цьогорічне святкування співпало з відкриттям конкурсу «Євробачення 2017» у Києві.

Сьогодні на площі Миру відбулися урочистості з цієї нагоди, де були присутні керівництво району та міста, громадськість, учнівська молодь. Урочисто під гімни України та Євросоюзу піднято державний прапор України та встановлено прапор Євросоюзу на фасаді Будинку культури. Цікаві факти та приклади озвучив учитель історії Рябокінь Всеволод Володимирович СЗШ І-ІІІ ст. № 5 м. Гайсин. Між виступами запрошених звучали пісні аматорів художньої самодіяльності.
По завершенню заходу урочисто прокрокували по площі військовослужбовці.
Кожен наш крок до Європи – це нові можливості для мільйонів українців. Але пізнаючи нове, гідне людини життя, ми повинні не згубити нашу національну духовність, нашу віру і прагнення, наше мистецтво і народні традиції, щоб наші діти і онуки могли одягати чарівний оберіг – українську вишиванку, співати українських пісень, плекати рідне українське слово і будувати нову європейську Україну.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий