Майстер – клас відбувся у рамках проекту «Гуманітарна допомога і Україні».

Майстер-клас в Будинку культури.

      27 липня в приміщенні фойє міського будинку культури відбувся майстер – клас з художніх виробів з солоного тіста.

       На творчу зустріч з учасниками майстер – класу була запрошена майстриня Біла Раїса Андріївна, яка тривалий час займається цим видом творчості, та навчила присутніх творити художні композиції та окремі вироби своїми руками.

       Залюбки учасники майстер – класу поринули у безмежний світ мистецтва, з таких простих і доступних матеріалів, як сіль і мука. Майстриня розповіла про замінники тіста – сучасний, кольоровий повітряний пластилін, який нічим не поступається за своїми якостями та легше піддається в роботі.

   А творчість учасників майстер – класу радувала злетом фантазій і естетикою смаків. Серед робіт можна запримітити озеро з гусьми, що плавають в очереті, зелені жаби в лататі, квіти які чарують очі своїм різноцвіттям, а також тварин, птахів і цілі композиції казкового характеру. Правду кажуть творчість не має меж.

     У майстер – класі взяли участь гайсинчани та переселенці різних вікових категорій, які пишалися тим що пізнали ще один вид творчості, хоча і не дуже поширений, та який спонукає творити шедеври своїми руками.

    Майстер – клас відбувся на базі Міського Будинку культури у рамках проекту «Гуманітарна допомога і Україні», який реалізується громадською організацією «Вісь» м. Вінниця за ресурсної підтримки «Solidar Suisse».

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий