Привітання з Днем фізичної культури та спорту.

З Днем фізичної культури та спорту

 Шановні спортсмени, тренери, ветерани спорту, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту Гайсинщини!

        В цю чудову вересневу суботу від щирого серця вітаємо з Днем фізичної культури і спорту здорових, цілеспрямованих людей!

       День фізичної культури і спорту – це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу.

      Спорт уособлює в собі молодість, велич духу і мужність. Саме здорові духом і тілом люди складають опору суспільству, а спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

      Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації.

        Впевнені, що спорт у Гайсинській міській територіальній громаді й надалі буде успішно розвиватися, і стане невід’ємною частиною життя всіх наших жителів.

        Бажаємо спортсменам і тренерам спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях. Нехай попереду вас чекають тільки перемоги!

        Всім миру, міцного здоров’я, терпіння, родинного благополуччя та скорішої перемоги!

 

Начальник відділу культури, молоді та спорту

Гайсинської міської ради,

Заслужений працівник культури України                                                                                                        Микола РИЧКОВ

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий