В селі Чечелівка відкрили меморіальну дошку загиблому воїну Олександру Чаленку.

В селі Чечелівка відкрили меморіальну дошку загиблому воїну Олександру Чаленку.,

    Сьогодні, 30 серпня, у с. Чечелівка, на фасаді сільської школи, відкрили пам’ятну дошку на честь полеглого Захисника, нашого земляка, учасника бойових дій у зоні АТО та відчайдушного патріота-Захисника, що загинув внаслідок військової агресії російської федерації – Олександра Дмитровича Чаленка.

     Олександр Дмитрович народився 27 грудня 1978 року у с.Чечелівка. Ще у 2014 році наш земляк став на захист української землі в зоні АТО/ООС. Мав досвід у бойових діях і вболівав за українську державність.

      У перші ж дні з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну пішов боронити нашу державу. Служив у 59-й окремій мотопіхотній бригаді імені Якова Гандзюка, був вірним присязі солдатом, надійним побратимом та людиною слова.

    Загинув воїн 19 липня 2022 р. на Миколаївщині під час виконання байового завдання, отримавши важкі поранення не сумісні з життям.

    24 липня 2022 року Олександра Дмитровича поховали на місцевому кладовищі в рідному с. Челелівка з усіма військовими почестями на Алеї Слави.

    На урочистому заході почесне право відкрити меморіальну дошку пам’яті Чаленка Олександра Дмитровича надали рідним полеглого воїна, міському голові та начальнику відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради.

1.

   «Його невичерпний патріотизм, відданість справі, непохитний бойовий дух назавжди залишаться яскравим прикладом для майбутніх поколінь. Таким він був, таким він залишиться навіки…», -сказав міський голова Анатолій Гук.

    Багато скорботних і теплих слів прозвучало на адресу Героя, який віднині щодня посмішкою зустрічатиме всіх біля входу у Чечелівську школу. Світлий спoмин прo нашого земляка, мужньoгo oбoрoнця укрaїнської землі, відважного Захисника, нaзaвжди зaлишиться у нaших серцях!

  Герої живі – поки їх пам’ятають! Десятий рік триває російсько – українська війна. Тисячі наших співгромадян віддали своє життя відстоюючи Незалежність України.

   Історія кожного – це не лише історія життя і загибелі Героя, але й історія цієї війни, кожну сторінку якої не можна забути. Відкриття меморіальних дощок на честь сьогоднішніх Героїв російсько-української війни – не просто вияв поваги та шани до загиблих захисників України, це пам’ять, це приклад для юного покоління, це – жива історія сьогодення.

   Отець Костянтин освятив меморіальну дошку та помолився за упокій душі українського Захисника.

   Наприкінці урочистого заходу гості та учні школи поклали квіти до меморіальної дошки вірному сину і захиснику рідної землі Олександру Чаленко в пам’ять про мужнього воїна та всіх полеглих у російсько-українській війні патріотів України.

    Вічна пам’ять і шана Герою-земляку! Слава Україні!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий