У бібліотеках громади були проведені заходи до Дня захисників та захисниць України та Дня українського козацтва.

384995075_1471356583703565_1532517616405358395_n

      Напередодні Дня захисників і захисниць України центральною бібліотекою проведено патріотичну годину «Герої живуть в наших серцях» біля «Галереї слави» для учнів 9 – В класу ліцею №7 м. Гайсин.

   Біля пам’ятної дошки, встановленій Герою України Сергію Котенку відбулася бесіда. Учні познайомилися з життєвим шляхом і військовим подвигом земляка та вшанували пам’ять загиблих воїнів.

 

     Бібліотека – філія для дітей м. Гайсин організувала виставку літератури «За волю і кращу долю».

1.

   В бібліотеках – філіях відбулися години патріотизму «Вклоняємось доземно українському воїну!» (с. Кисляк) та «Вони безстрашно боронять наш спокій (с. Губник),

   Користувачі бібліотеки-філії с. Губник декламували та читали вірші для наших Героїв-захисників та вшанували хвилиною мовчання загиблих у війні Героїв-односельців та разом із працівниками клубу і бібліотеки відвідали могили воїнів.

1.

  До Дня Українського козацтва організовані бібліотечну виставку «Мужність і відвага крізь роки» (Центральна бібліотека), книжкову інсталяцію «Козацька держава – наша гордість і слава» (Бібліотека-філія для дітей м. Гайсин), виставку – привітання «Свято мужності і сили» (Відділ обслуговування юнацтва), «Вклонімось доземно українському солдату» (Бібліотека-філія с. Зятківці).

1.

1.

1.

  Для молодших школярів бібліотекар Жерденівської бібліотеки-філії підготувала фотоколаж з прислів’ями та приказками про козаків.

    Бібліограф – краєзнавець центральної бібліотеки підготувала інформаційне повідомлення на сторінці бібліотеки в соціальній мережі Фейсбук про книгу Олександра Середюка «Енциклопедія козацтва. Лицарі сонця». В книзі розкриваються утаємничені сторінки козаччини, чого немає у поважних узагальнюючих виданнях з історії України. Книга відрізняється розкутістю думок, оригінальністю поглядів, цікавістю викладу і стане добрим помічником не лише для учнів та студентів, викладачів-істориків, а й для широкого кола читачів.

  Працівники бібліотечних закладів разом з працівниками культури прийшли до Меморіальної Стели пам’яті землякам-захисникам, меморіальних дошок, могил захисників, поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, які віддали життя за Україну.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий