Екскурсія до районної дитячої бібліотеки

IMG_3481

Книга – мудрий друг і порадник, вона, не вміючи говорити, розповідає нам про пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ. В ній зібрана мудрість усього людства, яка передавалася із покоління в покоління і дійшла до наших днів.

Саме із «мудрими порадниками» – книгами, працівники Гайсинської дитячої бібліотеки знайомили своїх маленьких відвідувачів, вихованців ДНЗ № 4 «Зірочка», які днями завітали на екскурсію під назвою «Про дива і таємниці у світі книги-чарівниці».
Діти вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг  та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів.
Бібліограф дитячої книгозбірні Терпецька Наталя провела екскурсію, яка включала: знайомство з абонементом для дошкільників та учнів 1-4 класів, де діти познайомилися з фондом бібліотеки. Книг тут, звісно, не бракує – казки, оповідання, пригоди, фантастичні історії. Також пані Наталія ознайомила маленьких відвідувачів з читальним залом бібліотеки, де діти познайомилися з періодичними виданнями, довідковою літературою. Ведуча розповіла дітям про правила поводження у бібліотеці, про бібліотечні послуги, картотеки, та книжкові виставки.
Було презентовано книжкову виставку «Книга все на світі знає, книга розуму навчає»; читачам було надано поради, як правильно читати книги за допомогою лялькової вистави «Книжечка шукає друзів».
Книга в житті людини має величезне значення. І якщо діти хочуть дружити з книгою, необхідно бережливо ставитися до неї, і вона розповість багато цікавого та корисного.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий