Першість школи з бадмінтону.

Відкрита першість школи з бадмінтону

    27 жовтня, на базі КЗ «Вінницької обласної комплексної ДЮСШ» відбулась відкрита першість школи з бадмінтону , на яку завітали представники Відділення НОК України у Вінницькій області.

    Загалом у змаганнях взяли участь понад 40 дітей віком від 8 до 15 років з Вінниці та Гайсинської ДЮСШ.

     

      Захід розпочався із загальної розминки, спілкування з Андрієм Віталійовичем Ковенко, який давав корисні поради та настанови, які допоможуть досягнути високих спортивних результатів.

      «Радий вітати усіх у цій залі. Мені приємно бачити азарт у ваших очах. Ви лише розпочинаєте свою спортивну кар’єрну і я хочу побачити кожному та кожній з вас сил та терпіння під час тренувань та змагань, адже лише наполеглива праця приведе до результату», – звернувся до юних спортсменів учасник Олімпійських ігор в Пекіні Андрій Ковенко.

     Далі відбулось відкриття змагань, в якому взяли участь виконавчий директор Облвідділення Сергій Олегович Пліхта та директор школи Александренко Володимир Володимирович.

       Наприкінці урочистої частини всі учасники змагань отримали футболки з тематичною символікою заходу «Do like Olympians», зробили спільне фото та розпочали змагання.

       Всі вихованці Гайсинської ДЮСШ показали чудовий результат у свої вікових групах і наприкінці всі з грамотами, медалями та смаколиками. Вітаємо з чудовим виступом.

      Команду підготував тренер-викладач з бадмінтону Віктор Іванович Скрипник.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий