В Іллінцях змагались спортсмени міських територіальних громад.

в м. Іллінці Вінницькою територіальною організацією ВФСТ «Колос» було проведено спортивні змагання «Найкраща  міська спортивна громада Вінниччини»

      28 жовтня в м. Іллінці Вінницькою територіальною організацією ВФСТ «Колос» було проведено спортивні змагання «Найкраща  міська спортивна громада Вінниччини».

       Ними було підведено підсумки спортивно-масової роботи в 18 міських територіальних громадах Вінниччини в цьому році.

     

     Змагання проводились в 4 чоловічих видах (волейбол, міні-футбол, гирьовий спорт ,шахи), 1 жіночому (шашки)  та 2 видах у змішаному форматі (дартс, настільний теніс).

1.

1.

     Команда ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської територіальної громади (голова – Юрій Охріменко) , до складу якої ввійшло 18 спортсменів, змагалась у всіх видах програми. У двох з них гайсинчани стали призерами. Олександр Присяжнюк  з Куни переміг у змаганнях гирьовиків, а Владислав Тодеуш, який  проживає в м. Гайсин став третім у змаганнях шахістів.

1.

      В командному заліку гайсинчани стали восьмими, але слід врахувати, що кілька наших провідних спортсменів, які б без сумніву підсилили команду, боронять Україну  на фронтах війни з російськими загарбниками.

1.

     Разом з тим слід відзначити, що протягом 2023 року ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ проведено 11 спортивних заходів в громаді з участю 369 учасників, збірні команди громади взяли участь у 8 обласних заходах та 4 Всеукраїнських, де вибороли 5 перших місць, 4 других та 2 третіх (обласні заходи) та 8 перших, 4 других та 7 третіх (Всеукраїнські заходи).

   Отже, слід сказати, що в цілому «колосівці» Гайсинщини достойно презентували нашу громаду на ниві масового спорту.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий