Дивосвіт народної творчості.

     Кожна людина прагне розкритися і реалізувати себе в цьому житті. І неважливо, коли людина розкриється як творча особистість, адже це може статися як удитинстві, так і в зрілому віці.
       Найголовніше, щоб розкриття таланту, якогось вподобання все-таки сталося.
      В громаді є багато талановитих людей, творчість яких збагатила б скарбницю культурної спадщини Гайсинщини, але не відома широкому загалу мешканців громади.
      Тому центральна бібліотека вишуковує талановитих земляків, виносячи їх творчість на широкий загал.
    Напередодні Дня працівників культури і майстрів народної творчості ми розповімо про творчість однієї із них.      Адже це свято талановитих людей, носіїв національної ідеї, оберегів історичної пам’яті. Їх майстерність та професіоналізм зберігають і постійно збагачують українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється у збереженні народних традицій, любові до джерел народного мистецтва.
   Люди цієї професії особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у сфері культури, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей.
     І сьогодні розповідь про Людмилу Петрівну Цвігун, яка в 1997 році прийняла посаду завідуючої Огіївським клубом-бібліотекою, де працює і нині. Крім, основної роботи, якій віддає всю душу, вона виготовляє дивовижні речі з атласних стрічок, органзи та інших матеріалів. Її роботи життєрадісні, яскраві.
   Людмила Петрівна спільно з односельчанами надає допомогу ЗСУ, брала участь у благодійному ярмарку для збору коштів для ЗСУ.
    Ось така Людмила Цвігун – креативна, творча, сучасна, романтична.
   Представляємо вам її роботи, виготовлені з любов’ю, Погодьтесь, важко зупинитись погляд на якійсь одній. Адже кожна несе в собі особливу теплоту, доброту і щирість.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий