У бібліотеках громади відбулися заходи до Дня Гідності та Свободи.

2

     21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Цей день -символ боротьби і перемоги, символ еднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу.

     Революція гідності повернула людям віру у цінності свободи, гідності та самопожертви, а також кинула виклик диктаторству, подвійним стандартам, корупції.

    Українці й сьогодні проходять нелегкий шлях, демонструючи свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Наші мужні військовослужбовці продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України.

    Разом – ми сила, наше суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов’язок діяти, змагатись і працювати для гідного життя в імꞌя памꞌяті про Героїв які пожертвували життям за гідне майбутнє.

    На сторінках багатьох сучасних книг закарбовані надзвичайно важливий період Украни і це допомагає всім нам згадати, побачити наскільки той час був епохальним кроком до зміни свідомості української нації.

     Цій знаковий події присвячені усі нижково-ілюстративна виставки та перегляди літератури, які були організовані напередодні в бібліотеках громади.

1.

1.

1.

     До уваги користувачів були представлені видання, що розповідають про мужність та відвагу учасників Революції Гідності, нагадують про те, якою ціною здобувалася свобода та незалежність для України.

      Герої Небесної Сотні завжди будуть із нами. Вони заплатили найвищу ціну за свободу нашої держави.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий