Гайсинчанки посіли друге місце на третьому туру відбіркового етапу обласних змагань з волейболу.

третій тур відбіркового етапу обласних змагань з волейболу «Олімпійська надія» серед дівчат 2009 р.н. та молодших.

    25 листопада на базі ЗЗСО l-lll ст. №6 м. Гайсин відбувся третій тур відбіркового етапу обласних змагань з волейболу «Олімпійська надія» серед дівчат 2009 р.н. та молодших.

     Провели відкриття змагань:шикування,підняття державного прапору. Хвилиною мовчання вшанували памʼять загиблих Героїв України та мирних громадян нашої держави.

    З вітальним словом до учасників змагань звернулась спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Осетрова Антоніна. Домашній тур виявився не досить вдалим для наших дівчат.

       Отримавши дві бойові поразки з рахунком 1:2 від команд з Піщанки та Крижополя та перемогу 2:0 над командою з Теплика, наша команда посіла третє місце.

     Незважаючі на це, маючі в активі перше та друге місце в попередніх турах, а отже в загальному підсумку трьох турів-друге місце, гайсинчанки здобули право на вихід до ІІ етапу(півфінальних ігор), який відбудеться 9 грудня.

   Після завершення ігор традиційно було проведено нагородження кращих гравців та всі учасники змагань отримали памʼятні сувенири від Гайсинської ДЮСШ.


Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий